Nii ilus kui ka veniv

- Apr 09, 2019-

Ujumistrikoo ostmisel võite seda käega puudutada või materjali koostisosade tabelisse vaadata, et näha, kuidas materjal on. Hea ujumistrikoo kangas on pehme ja elastne. Kanga tekstuur on suhteliselt tihe ja lõikamine on peen. Õmblemine on tehtud elastsetest joontest ja liini ei purune liikumine. Püüeldes on sobivuse ja mugavuse põhimõte vett liiga lihtne võtta, mis suurendab ujumise ajal kehale koormust ja vastupidavust. Kui see on liiga väike, põhjustab see kergelt jäsemetele jälgi, põhjustades halva verevoolu.

1, kangas ja struktuur. Kõige parem on kasutada elastset kangast, mille spandeksisisaldus on 15% või rohkem, nii et ujumisriided võivad liikuda keha liikumisega paindlikult; ujumine basseinis, pöörama tähelepanu kanga kohanemisvõimele basseinis oleva vee kloori sisaldusele ja maailma kõige populaarsemale kolmemõõtmelisele elastsele jõule. Kangast valmistatud ujumistrikood sobivad kõige paremini kasutamiseks madalal temperatuuril või ujumisel. Kuna see kangas on õõnsam, on kerge hoida kehatemperatuuri. Püüa osta vähem või mitte osta nn "imporditud spandex kõrge elastne kangas". Esiteks on rõivatekstiilide spandeksisisaldus üldiselt umbes 15% -20%. Teiseks on imitatsioonikangad väga kompaktsed kompositsiooni variatsiooni tõttu.

2, töö ja ohutus. Kuna ujumisriided on sportlik ja praktiline riietus, millel on tugev venitusjõud, on parem mitte valida rohkem õmblemisega stiili. Kui treeningu suurus on suur, on sirgendust kergesti avatav. Õmbluse õmbluse korral on kolmnõelad ja viie-traatsed õmblused põhilised ning kolme nõelaga ja kuue traadiga õmblused on kõige tugevamad. Traadi elastsus peab olema kooskõlas kanga venitusega. Beachwear kollektsioon on kõige paremini varustatud loksutusliinidega, mis on nii esteetiliselt meeldivad kui ka venitavad.

3. Hügieeni seisukohalt on siidiga kaetud puuvillase ujumisriietuse pinnal sile ja helge keemiline kiudkangas ning sisemine kiht on kootud puhta puuvillaga, mis ei ole nahka ärritav, eriti sobiv neile, kes on naha suhtes allergilised. Ujumistrikoodidel peaks olema vahekiht ja vooderdatud ujumisriided kestavad kauem. Peske seda ja kasuta uuesti.

4, ohutuse, loodusliku jõe, mererand ja sügav vesi ujumine, siis tuleks valida ujumistrikoo suur kontrast veevärv, tekib oht, eesmärk on ilmsem, lihtne esmaabi.

5, keha ja naha värv. Liigne rindkere, mis sobib laiele õlarihmale V-kaela ujumisriided; rindkere ümbermõõt, et vältida õlarihma ujumisriide; rinnakorv, mis sobib rindkere jaoks dekoratiivse plisseeritud ujumisriided; liiga suured puusad võivad soovida valida väga lühikesed ujumisriided; talje paksus Liikuvate kõverate puudumisel võivad kokkupandud ujumisriided korvata defektid ja efekt on pärast kandmist väga hea; jala kuju on lühike ja lühike, jalg lõigatakse kõrge, alumine osa on terava nurga tüübiga; pikad ja õhukesed jalad ei tunne ühtlikkust, lamedad püksid Ujumisriided on esimene valik.