Kas kangad polüester kangast ja nailon kangast hea kanda?

- Nov 22, 2019-

Kas riie polüester kangast ja nailon kangast hea kanda? Polüester kangast on omamoodi keemilise kiu kangast kasutatakse igapäevaelus. Selle suurim eelis on see, et see on hea kortsu vastupanu ja kuju säilitamine, nii et see sobib mantel riided. Nailon kangast on tuntud oma suurepärase kulumiskindlus. See ei ole ainult parim valik alla jakid ja mägironimine riided, kuid on sageli segatud või põimunud teiste kiudude suurendada tugevust ja värvipüsivust kangast. Xiaobian tutvustab peamiselt polüestrist kangast ja nailonist kangad, nii et igaüks saab paremini valida riided need kaks kangad.


Polüester kangast omadused:


1. polüester kangast on kõrge tugevus ja elastne taastumine, nii et see on vastupidav, kortsuvaba ja mitte-raud.


2. polüester kangast on kehv hügroskoopilisus ja on lämbe, ja see on lihtne tuua staatiline elekter ja plekk tolmu, mis mõjutab välimus ja mugavus. Kuid, see on väga lihtne kuivada pärast pesemist, ja märg tugevus on vaevalt vähendatud, see ei ole deformeerunud, ja see on hea pesu ja väsivus.


3. polüester on kõige kuumakindel kangas sünteetiliste kangad. See on termoplastilised omadused ja saab teha plisseeritud seelikud pikkade plekid. Samal ajal, polüester kangast on kehv vastupanu sulatamine, ja see on lihtne moodustada augud puhul taht või Mars. Seetõttu peaks kandma kokkupuudet sigarettide, sädemetega jne.


4. polüester kangast on parem valguse vastupanu, ja selle kergust on parem kui looduslik kiud kangast, kuid see on hullem kui akrüüli kiud. Eriti tagaküljel klaas, valgus värvipüsivust on väga hea, peaaegu sama nagu Akrüülkiud.


5. polüester kangad on resistentsed erinevate kemikaalide. Hape ja leeliselisus on neile vähe kahju, ja nad ei karda hallituse ja ei karda putukaid.


Kas riie polüester kangast ja nailon kangast hea kanda?


Omadused nailon kangast:


1. kulumiskindlus nailonist kangast auastmed esimese seas igasuguseid kangad, mis on palju kordi kõrgem kui teised kangad sama tüüpi, nii et selle vastupidavus on suurepärane.


2. nailonist kangast hügroskoopilisus on hea sort sünteetilised kangad, nii et nailon valmistatud rõivad on mugavam kanda kui polüester rõivad.


3. nailon kangast on kerge kangas, mis on ainult loetletud pärast polüpropüleenist ja akrüülkangad sünteetilised kangad. Seetõttu sobib see mägironimine ja talvel riided.


4. nailon kangast elastne ja elastne taastumine on suurepärane, kuid see on kergesti deformeerunud väikese välise jõud, nii et kangast on kergesti kortsus ajal seljas.


5. nailonist riie on nõrk kuumakindlus ja kerge vastupanu, ja tuleb puhastada ja hooldada kandmise ajal vältida kahjustusi kangad.