Antibakteriaalne kangas on hea antibakteriaalse toimega

- Apr 08, 2019-

Antibakteriaalsel kangal on hea ohutus. See võib baktereid, seeni ja hallitust tõhusalt eemaldada kangal, hoida kangas puhtana ja vältida bakterite taastumist ja paljunemist.

Antibakteriaalset kangast nimetatakse "antimikroobiliseks kangaks", "lõhnavastaseks kangaks", "limaskesta kangaks". anti-

Bakterite taastumine ja paljunemine. Praegu on turul kaks peamist ravimeetodit: üks on sisseehitatud hõbedane ioon antibakteriaalne kangas, mis kasutab ketrusklassi antibakteriaalset tehnoloogiat, et teha antibakteriaalne aine otseselt keemiliseks kiuks; teine on järeltöötluse tehnoloogia, mis on läbi kanga järgneva vormimise protsessi. Lisage see. Järeltöötlusprotsess on suhteliselt lihtne ja kergesti kontrollitav vastavalt kliendi spetsiifilistele nõudmistele ja on turul laialdaselt kasutatav. Kiududest koosnev tekstiilriie on hea parasiit mikroorganismide ellujäämiseks ja paljunemiseks tänu poorse objekti kuule ja polümeeri keemilisele struktuurile, et hõlbustada mikroorganismide adhesiooni. Parasiidid võivad lisaks inimkehale kahjustada ka kiudusid, nii et antibakteriaalsete kangaste peamine eesmärk on nende kahjulike mõjude kõrvaldamine.

Antibakteriaalsel kangal on hea antibakteriaalne toime, võib eemaldada bakterite põhjustatud lõhna, hoida kangas puhtana ja korras ning vältida bakterite levikut, mis võib vähendada paljunemise ohtu.

Peamine kasutussuund: sokid, aluspesu, tööriistakangad, välistingimustes sportriie jne.