Polüesterfilament Kuni 300! PTA limiit pärast või limiit! Polüester on hulluks läinud! Boo boss: hüpe!

- Jul 03, 2019-

1. juuli PTA futuuride põhilimiit, polüesterfilamendi hind tõusis 200-400 jüaani tonni kohta.


2. juuli PTA futuurid suurendavad jätkuvalt põhilimiiti, polüesterfilamendi hind tõusis 100-300 jüaani tonni kohta.


Kuid samal ajal väidavad riideomanikud, et nende äri pole palju muutunud ja toorainehindade tõus tuleneb rohkem hüpetest.5 viisi tooraine hüpeFry uudised


Spekulatsiooniuudised on kõige tavapärasem spekuleerimise viis. Võtke see kohtumine Hiina ja USA riigipeade vahel, tekstiiliettevõtted ütlesid üldiselt, et praegu pole nende eelmistes tellimustes olulisi muudatusi, kuid tellimuste arv on endiselt väga väike, kuid polüestertoorainete hind nii üles.


Lisaks mõnedele rahvusvahelistele uudistele võivad mõned ühiskondlikud uudised või ootamatud sündmused põhjustada ka turu kõikumiste lainet. Näiteks põhjustasid uudised Taiwani paraksüleeni tehase plahvatuse 8. aprillil lühikese aja jooksul polüestri tööstusahelas mitmesuguste toodete järsu tõusu.


Praetud õli


Rahvusvahelisel naftahinnal kui polüesteritööstuse ahela toorainel on polüestertoodete hinnale suur mõju.


Ma mäletan veel, et eelmise aasta novembris tõusid PTA futuurid mitu korda päevas limiidi tõttu, mis tulenes rahvusvaheliste naftahindade järsust kõikumisest OPECi toodangu kärpimise ja khashoggi juhtumi tõttu.


Kogemus näitab, et iga kord, kui rahvusvaheline naftahind järsult tõuseb, ajab see peaaegu PTA tõusu laine ja polüesterfilamendi hind kõigub suures osas.
Friedi tootmine ja turustamine


Tootmine ja turustamine, inventar on ka spekulatsioonide oluline punkt. Tavaliselt on polüestervabriku tootmine ja turustamine 100 protsenti eraldusjoon, keskmine tootmine ja turustamine enam kui 100 protsenti, järgmisel päeval tõusevad eelnevate toodete toorained tõenäoliselt, seega tõuseb polüesterfilamendi hind jätkuvalt.


Ja varude arv on seotud spekulatsioonide õnnestumise määraga, kui varude maht on madal, on ka polüestertoormeettevõtetel suurem tõenäosus praadida.
Prae seade


Polüester, PTA, PX ja muud suured seadmed vajavad regulaarset hooldust, et säilitada selle ohutus ja normaalne töö. Seadmete kapitaalremondi käigus muutuvad võimsuse vähendamine, toodete pakkumise ja nõudluse suhted, väikeste hinnakõikumiste põhjustamine on üsna tavaline nähtus.


Kuid nüüd muutub see olukord üha intensiivsemaks, seadmete kapitaalremont on muutunud mõne ettevõtte, asutuse spekulatsioonituru vahendiks.


Võtke PTA juuni alguses, PTA-seade antakse hooldusele, hooldus lükatakse mõneks ajaks edasi, lõplik võimsuse muutus pole kuigi suur, PTA-hind on palju tõusnud.
Raske praadida


On veel üks viis, kui ausam, tootjad näevad, et põhikaubad ei pea müüma ega mängi sinuga valesti, ütlesid teile, et tõstan hinda ja siis otse hinda tõsta.


Veel mäletan PX-i eelmise aasta juulis. Sel ajal polnud PX-i märke, nii et PX tõusis seletamatult, põhjustades PTA ja polüesterfilamendi tõusu nagu hull.


Tulevikus, kui kaupade mahutavus koondub üha enam juhtivatesse ettevõtetesse, võib suureneda ka sellise kõva spekulatsiooni nähtus. Mitte mingil juhul on nad kõik "suured poisid", kudumisettevõtted saavad värisevate hindade taustal ainult väriseda.

IMG_0156