GUCCI korraldab esimest Euroopa innovatsioonifestivali

- Jun 26, 2019-9. juulil, 11. pööripäeval, avab Fast Company Itaalias esimese Euroopa innovatsioonifestivali. Ürituse teema „ülluure intelligentsi koidik“ keskendub tehnoloogiale ja uurib inimese ja masina vahelist koostööpotentsiaali. Väärib märkimist, et Itaalia luksusbränd GUCCI mängib selle ürituse korraldajana olulist rolli, mistõttu tunnevad osalejad Euroopa innovatsioonifestivalil GUCCI-ga seotud kogemusi mitmel viisil.


Euroopa innovatsioonifestivalil on erinevad sündmused Milanas ja Firenzes. Milani toimumiskoht on GUCCI peakorter. GUCCI tegevjuht Marco Bizzarri ütles WWD-le, et GUCCI kavatses oma peakorteris avada sündmuste jaoks avatud ruumi, kuna ta tundis, et Milanist saab üha tähtsam, justkui renessanss.


Firenzes toimuva ürituse ajal saavad osalejad külastada kahte suurt GUCCI projekti GUCCI ArtLab ja GUCCI 9. GUCCI kunstilabor on GUCCI käsitööstuse industrialiseerimise esirinnas asuv keskus ja katselabor, abistades naha- ja jalatsitoodete uurimist ja arendamist, samas kui GUCCI 9 on uuenduslik teadus- ja arenduskeskus, mis optimeerib kaugklientide kogemusi.

5d12cb9b2db4a