Halli kanga varude rõhk pole tulevikuturg veel selge

- May 31, 2019-

timg0

Sel aastal on tekstiiliturg kergem kui kaks viimast aastat. Polüester siidi ei saa müüa, halli riiet ei saa müüa, kangast ei saa müüa ja isegi riideid ei saa müüa.


Kas on tõsi, et keegi ei osta riideid? See on võimatu. Minusugused sirged mehed on selle aasta esimesel poolel ostnud üle 10 erineva riide, rääkimata neist väikestest õdedest, kes armastavad osta ja osta.


Miks on sel aastal nii raske midagi müüa? See taandub sellele sõnale - inventuur.


Polüesteri tootmine ja kana kana verd turustamine, polüestri tööstusliku ahela šokk


Nädalavahetusest alates mängib polüesterfilamentide pidev "kana veri" mitu päeva, mitte ainult polüesterfilamentide hinnad ei taastu, isegi ülesvoolu PTA tõuseb.


Muidugi, selle asja jaoks ei pea te üle tõlgendama, tegelikult peab kudumisettevõte kuu lõpus tooraine ringi ostma, just hiljuti on tooraine hind suhteliselt madal, kohtute koos toorainete ajal.


Tegelikult on teisel meelel kudumise poolel viimasel ajal keeruline, kuid masin töötab endiselt. Isegi kui räägitakse mõne ettevõtte juunis sulgemisest, on see ainult jutt.


Lisaks on äärealad suurendanud nii palju veejoa kangaste tootmisvõimsust, kõik peavad kasutama toorainet, kuid endiselt on jäik nõudlus.


Kuid just sellise kolme või neljapäevase tootmis- ja turustuspuhangu tõttu tühjendas kogu loend polüestrivabriku 5, 6 päeva laoseisu, kuid põhjustas polüestritööstuse ahelas suure šoki.


Ja enne, kuna polüestri tootmine ja turustamine ei ole hea, on varude ülemäärane varumine, mis viib lõpuks isegi suure mehe polüestritehase lõppu, toote hinnakujundusjõud on nii tugev, hinnalangus või hinnaalandus, kasum või langus , turumõju ülevaade on ilmne.