Kvaliteetne lõime polüestrist spandex-võrkkangas

Kvaliteetne lõime polüestrist spandex-võrkkangas

See kangas koosneb 96% polüestrist ja 4% spandeksist, seda kasutatakse laialdaselt rõivaste, naistepesu, spordirõivaste, aluspesu, kleitide või muude tööstusharude valmistamiseks. Kui olete meie toodetest huvitatud, võtke meiega kindlasti ühendust. Ootame teiega koostööd!
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

product data


▼ Kvaliteetne lõime polüestrist spandex-võrkkangas ▲

Toote tüüp: Spandex kangas

Tüüp: Veniv kangas

Muster: tavaline värvitud

Stiil: tavaline

Tehnika: kootud

Kootud tüüp: lõime


Mudeli number: T021PB8

Koostis: polüester / spandex96 / 04

Laius: 150cm või kohandatud

Kaal: 90gsm või kohandatud

Kasutamine: rõivas, naistepesu, spordirõivad , aluspesu, kleit


details


4


7


Peame kõigepealt kinni aususest, kõigepealt kvaliteedist ja kõigepealt klientidest. Meie juhtiv ja kontrollitav vanem tehniline personal on meie ettevõte pidevalt arendanud uuenduslikke ja ainulaadseid uusi tooteid.


Kõiki lavastusi hallatakse rangelt rahvusvahelise kvaliteedisüsteemi alusel. Tootmise käigus rakendatakse igas tootmisprotsessis kvaliteedikontrollisüsteem, et tagada nii rahvusvahelise kvaliteedistandardi kui ka klientide' nõuete täitmine.

Oma kogemuste ja kirega toome teile uue kontseptsiooni nailonist spandexkangast, samuti suurepärase kvaliteedi, täpse tarnimise ja suurepärase töökeskkonna.


Oder process.jpg


company profile

Hot Tags: Kvaliteetne lõime polüestrist spandex-võrkkangas, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like