Ülilastne Micro Nylon Spandex Interlock

See nailonist spandexi blokeering, mida kasutatakse 40D nailonist, 70D spandeksist, koosneb 50% nailonist, 50% spandeksist, pehme käega, seda kasutatakse alati spordirihmade, meditsiiniliste sidemete, tipptasemel joogakostüümide, väljamõeldud vormide valmistamiseks ... aastakümneid selle kangasarjaga tegelenud, on meil pikaajalise tiheda koostööga mitme kodumaise ja välismaise materjalitootjaga kõrgeima kvaliteediga toodete pakkumine. Kui teil on ideid meie toodete kohta, võtke meiega kohe ühendust!
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

★ See kangas koosneb 50% nailonist ja 50% spandexist, hea käetunnetusega.

★ kasutatakse laialdaselt spordivarustuses, nagu spordirihmad, põlvikud ja meditsiiniline side.

Lisaks saab seda kasutada ka tippklassi joogakostüümide ja uhkete vormirõivaste valmistamiseks

★ Niiskus imav, mugav nii kuival kui ka märjal aastaajal.


Parema niiskuse imendumise ja hügroskoopse funktsiooni saavutamiseks. Kiudude ristumiskohtade suurendamiseks ja vee ülekande parandamiseks valime ainulaadse kujuga lõikekiud, õõnsad kiud ja mitme auguga kiud.


product data


Super-elastic micro nylon spandex interlock


details


Super-elastic micro nylon spandex interlock


Super-elastic micro nylon spandex interlock(3)


ICRIKKE KOGEMUS ▋

Oleme kangasarjaga tegelenud aastakümneid, seega on meil kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel.

Aastatepikkuse kogemuse ja saksa Karl Mayeri täiustatud kiirete lõimekudumisvarustuse ning mitmesuguse tehnilise toe kasutuselevõtuga oleme turul konkurentsivõimelised.


For sportswear


▼ sobib ka sporditarvete jaoks,

näiteks spordirihmad 、 põlvitama

või meditsiiniline side ...


for sports ware


Nõuame kõigepealt aususe, kõigepealt kvaliteedi ja klientide põhimõtet. Meie juhtiv ja kontrollitav vanem tehniline personal on meie ettevõte pidevalt arendanud uuenduslikke ja ainulaadseid uusi tooteid.

▼ Oleme välja töötanud pikaajalise koostöö oma ühistu värvimisvabrikuga, hoides seeläbi stabiilset tarneaega ja usaldusväärset kvaliteeti.

▼ Ringi langemise aeg on umbes 3-7 päeva.


1577072559(1)


good fabric manufacturer

1576651802(1)

company profile
Hot Tags: ülielastne mikronailonist spandex blokeering, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like