Spordiriidest polüestrist lukustatud kootud kangas spordirõivaste jaoks

Spordiriidest polüestrist lukustatud kootud kangas spordirõivaste jaoks

Selle polü-spandexi kangast kasutati 75D polüester-40D spandex-lõnga. Kõrge venitatavusega, hea käetunde, kerge ja hingavaga, kasutatakse seda alati T-särgi, joogariiete, aluspesu, vormirõivaste, sääriste, moerõivaste valmistamiseks ... Pakume palju funktsionaalseid töötlusi, näiteks eemaldades, antibakteriaalsed, anti - UV ja teised. Kvaliteetseimate toodete pakkumiseks on meil pikaajaline tihe koostöö mitme kodumaise ja välismaise materjalitootjaga. Kui teil on uurimist, võtke meiega kindlasti ühendust.
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

▋Lühitutvustus ▋

Spordiriietest polüestrist lukustatud kootud kangas spordirõivaste jaoks

▼ koosneb 90% polüestrist ~ 10% spandeksist

▼ kasutatud 75D polüestrist +40D spandekslõngaid

▼ Sellel on palju rakendusi, näiteks T-särgi, joogariiete, aluspesu, vormirõivaste, retuuside, moerõivaste valmistamine ...

▼ Elegantne, paindlik, kvaliteetne ja pehme. Pakume palju funktsionaalset töötlemist, nagu näiteks antibakteriaalsed, UV-vastased ja teised.

fashion fabric

product information

tootenimi:Spordiriietest polüestrist lukustatud kootud kangas spordirõivaste jaoks
Mudeli number:

T024TB8

Materjal:90% polüester 10% spandex
Laius:150cm
Kaal:280gsm
Tüüp:veniv kangas
Muster:Tavaline värvitud
Kootud tüüp:Kude kootud
Tarnetüüp:Tellimuse järgi
Rakendused:T-särk, joogarõivad, aluspesu, vormiriided, retuusid, moerõivad ...


details show

Polyester Interlock Spandex Weft knit Fabric For Sportswear1576548555(1)

● Klientide entusiastliku toe abil oleme loonud ja hoidnud häid suhteid klientidega üle kogu maailma. Tulevikus jätkame alati parema kvaliteedi ja konkurentsivõimelisemate hindade saavutamist vastavalt kliendi nõudmistele.


● Kõrge venitatavusega, hea käetunde, kerge ja hingavaga, kasutatakse seda' alati T-särgi, joogariiete, aluspesu, vormirõivaste, sääriste, moerõivaste valmistamiseks ...


fabric for T-shirt

various usages


● Oleme kangasarjaga tegelenud aastakümneid, seega on meil kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel.


Aastatepikkuse kogemuse ja saksa Karl Mayeri täiustatud kiirete lõimekudumisseadmete kasutuselevõtuga ning mitmesuguse tehnilise toega oleme konkurentsivõimelised turul.


Oder process.jpg

1576742772(1)

1577072559(1)


company profile


Hot Tags: Spordiriietega polüestrist lukustatud spandex kootud kangas spordiriietusele, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostma, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like