Kvaliteedi tagamise nailon-spandex ülilastne lukustus

* Kvaliteetne * Konkurentsivõimeline hind * Kohandatud disain * Hea müügijärgne teenindus * Sobib: joogakandmiseks, vormirõivasteks, sääristeks, mantliks või muudeks tööstusharudeks. Kvaliteetseimate toodete pakkumiseks on meil pikaajaline tihe koostöö mitme kodumaise ja välismaise materjalitootjaga. Kui vajate abi, võtke meiega kindlasti ühendust!
Räägime nüüd

Toote üksikasjad

▋ Lühitutvustus ▋

Selle nailonist spandexi ülielastse blokeeringu jaoks kasutati 40D Nylon+70D spandexi lõnga.

▼ See on elegantne, pehme käega katsumine ja kvaliteet.


Parema niiskuse imendumise ja hügroskoopse funktsiooni saavutamiseks. Kiudude ristumiskohtade suurendamiseks ja vee ülekande parandamiseks valime ainulaadse kujuga lõikekiud, õõnsad kiud ja mitme auguga kiud.


▼ Seda saab laialdaselt kasutada joogarõivaste, vormirõivaste, sääriste mantli või muude tööstusharude valmistamiseks.

▼ Lisaks saame pakkuda palju funktsionaalset töötlemist, näiteks wickimist, antibakteriaalset, UV-vastast jt.


1576641122(1)N050TB8 (1)

N050TB8 (3)


1576639264(1)


fashion wear fabric

Rikkalik kogemus
Oleme kangasarjaga tegelenud aastakümneid, seega on meil kogemustega müügimeeskond, kes tunneb turgu väga hästi ja toetab kliente paljude projektide väljatöötamisel.
Aastatepikkuse kogemuse ja saksa Karl Mayeri täiustatud kiirete lõimekudumisvarustuse ning mitmesuguse tehnilise toe kasutuselevõtuga oleme turul konkurentsivõimelised.1576651802(1)


company profile


Hot Tags: Kvaliteedi tagamise nailon-spandex-superelastne lukustus, Hiina, tarnijad, tootjad, tehas, kohandatud, ostke, hulgimüük, lahtiselt, pakkumine, valmistatud lõunas

Küsitlus

You Might Also Like