Joogariiete riide ostmise oskused

- Sep 12, 2020-

Joogariiete riide ostmise oskused


1. viskoos + spandex (st elastsus)

Väga mugav, väga hea naha tunne, higi imendumine, higistamine, keskkonnakaitse, odav hind.

Sobib pealseteks, püksid sobivad tavalise kehaehitusega inimestele ja ei sobi rasvase kõhuga inimestele.

2. Spandex polüester +

Mugav, hea nahatunnetus, higi imendumine, higi eemaldamine, keskkonnakaitse, hinnatase varieerub suuresti sõltuvalt sellest, kas on olemas niiskust imav funktsioon. Heade toodete valimiseks peate oma silmad lahti hoidma. Paljud kaubamärgid nimetavad polüester + spandeksiks selliseid tooteid nagu piimsiid, kiiresti kuivav puuvill ja nii edasi. Palun analüüsige selgelt, käsi on erinev.

Päris polüester on väga lõtv ja mugav kanda. Isegi kui see on keha lähedal, ei tunne see end pingul. See sobib topide ja pükste jaoks. Stiili kujunduse järgi sobib see paljudele inimestele. Lahtine stiil sobib pigem keskealistele naistele. See on vabas stiilis kodu ja joogat saab kasutada.

3. Nailonist + spandex

See peaks olema kõige kallim. Üldiselt kasutatakse spordirõivaste jaoks tippklassi ujumisriideid. See on suur suundumus kasutada seda kangast vabas õhus spordiks välismaal, nii et ka selle kanga hind on üsna kõrge.

Stiilifunktsioonid: õhuke, karge ja tugev efekt, seega liibuvam riietus. Suhteline mugavus jääb kahele esimesele alla, kuid erinev mõju nõuab erinevaid inimesi. Isegi rasvasema kõhuga keskealised naised võivad varjata või tunduda õhukesed.

4. Puuvillane + spandex / ribi + spandex

Need kaks kangast ei vaja erilist selgitust, peamiselt seetõttu, et spandexi ja ilma spandexita hinnaklass ja stiiliefekt on erinevad.

Jooga jaoks on soovitatav kasutada spandex kangaid. Stiili valimisel saate valida liibuva stiili kombineerituna jooga graatsiliste liikumistega. Liiga paks, et näidata oma graatsilist rühti,