Hea dokumentatsiooniga aitab see vereringet

- Apr 10, 2019-

Meeste pükste aluspesu on oluline alus meeste aluspesu arendamisel. Meeste pükste aluspesu tähendab, et kapsli hoidmiseks on pits (nimetatakse ka munandiks), välditakse kapslite ummikust, välditakse munandit ja reie sisekülge ning on suurepärane ventilatsioon ja ventilatsioon. .

Kottide aluspüksid on meditsiinilisest seisukohast täielikult vastavuses inimese keha struktuuriga. Kolmemõõtmeline kapslite tugi on tehtud sujuva protsessiga. Peenis ja munandit eraldatakse ja paigutatakse eraldi. Kandmine ja pissimine on väga mugav. Moodsad keskmised ja madalad vöökohad ja tihedalt sobivad kujundused võivad olla väga head. Käigukastid aitavad vereringet hoida, ennetada ja hoolitseda tavaliste meeste ühiste sümptomite, nagu tsüstilise munanditõve niiske ja varicocele eest, ning rahuldavad täielikult kaasaegse inimese täiuslikku moe- ja tervisekombinatsiooni aluspesu.

Kõrge lõigatud aluspüksid on aluspükside uuenduslikud kujundused, mis vähendab reieelust ja on paljude paksude jalgadega meeste armastuses. Eriti kuumadel suvepäevadel on kõrgtasemelised aluspesud jahedamad ja mugavamad. Davidarchy klanitud kollektsioonis on kombineeritud bikiinide kontseptsioon suure kahvli disainiga, kõrge kahvli ja madala vööga, mistõttu on see ideaalne valik suvepüksidele. Samal ajal tõstavad kõrgelt lõigatud aluspesud seksuaalset ja lisavad lõbusamaks.

Paljud spordi aluspesu põhineb väikestel püksikutel. David Archy sukkpüksidisainer usub, et kolde ja reie sisemuse vaheline hõõrdumine on treeningu ajal ilmsem, seega rõhutatakse koti osa tuge. Pingutavate aluspükside kaitsmine on liikuvatel inimestel parem. Viimastel aastatel on püksid muutunud üheks spordi aluspesu esindajateks, nagu Taiwanist pärit kingstyle spordikotti aluspesu, kolmemõõtmeline küünarnuki hooldusprojekt, toetades täielikult munandit, laske munandit väljapoole aluspesu välja tõmmata, vältida munandit ja reie Hõõrudes üksteist, eraldatakse munandit ka peenisest ja ventilatsioon on samuti hea.