Mis kangas on seemisnahk? Mis on seemisnahast kangad?

- Jan 23, 2021-

Mis kangas on seemisnahk? Mis on seemisnahast kangad?

Mis kangas on seemisnahk? Mis on seemisnahast kangad? Seemisnahk viitab sametpinnale ja sametkangale. Samet viitab kõrgendatud siidkangale, mis on valmistatud mooruspuu siidist või mooruspuu siidist ja keemiliste kiudude kiududest. Sametpinnal on tihedad vaiad või vaiad, mis tõusevad püsti või on paigutatud ritta. Värv on särav ja särav ning välimus sarnaneb sametiga, seetõttu nimetatakse seda tavaliselt sametiks.


See on kõrgekvaliteetne siidkangas, mis sobib rõivaste, kardinate, kardinate, kaunistuste ning kunsti- ja käsitöötarvete valmistamiseks. Sellel on Hiinas pikk ajalugu. Hunani osariigis Changsha osariigis Mawangduis välja kaevatud Lääne-Hani dünastia sametbrokaad näitab, et sametkangaste valmistamiseks kasutati žakaarmasinaid ja tõstevardaid. Sellest ajast alates on tootmine toimunud varasemates dünastiates, eriti Mingi dünastias.


Mis kangas on seemisnahk? Mis on seemisnahast kangad?


Kudumismeetodi järgi on samet jagatud:


1. Kahekihiline lõimevaia kangas. Nagu Qiao Qirong.


2. Kahekihiline koekuhja kangas, näiteks mandariini pardivaia lõng.


3. Kasutage kuhjavarrast, et kuhja lõime tekiks kuhja-aasadeks või vaiadeks kangasteks, näiteks zhang sametiks ja zhang satiiniks.


4. Sametkangas, näiteks kuldne samet, mis lõikab satiinpinna ujuva lõime või koe. Erinevate toorainete järgi jaguneb see tõeliseks sametiks, viskoosvetiks ja põimitud sametiks. Vastavalt kangaste erinevale järeltöötlusele võib selle jagada tavaliseks sametiks, trükitud sametiks, läbipõlenud sametiks, reljeefseks sametiks, triibuliseks sametiks ja värviliseks lõimaks sametiks. Igasuguse kašmiiri pinnakudumine võtab kasutusele lihtsakoeline, toimse-, satiinpunutise ja selle muutuse korralduse.