Mis kangas on hea spordi aluspesu ja kuidas valida spordi aluspesu

- Dec 30, 2020-

Mis kangas on hea spordi aluspesu ja kuidas valida spordi aluspesu


Mis kangas on hea spordi aluspesu? Kuidas valida spordi aluspesu? Esiteks, spordi aluspesu saab jagada mitmesse kategooriasse. Esimene neist on siidipõhine ja selle puudutus on esmaklassiline, kuid ainus puudus on see, et seda ei ole lihtne puhastada. Puhastamisel peab see tunduma pehme ja kandma siidist aluspesu. Harjutus ei tohi olla liigne, muidu see koormab teie rinnus.


Riidematerjal spordi aluspesu on puuvill, ja see on kulunud ajal regulaarselt kasutada nüüd. Selline aluspesu on väga hea higi imendumist ja hingavus, kuid selle soojust säilitamine on ka väga tugev. See võib tunduda raske, kui kulunud suvel. Sel ajal, saate valida spordi aluspesu valmistatud puuvillast, linasest ja keemilistest kiududest, nii et aluspesu võib vähendada mõju soojust ja veelgi uuendada investeeringuid.


Kolmas tüüpi materjal on nailon ja spandex. Enamik neist kahte tüüpi aluspesu on väga tugev, ei ole lihtne deformeeruda, ja on väga tugev elastsus ja kokkutõmbumine. Nad on väga sobivad tüdrukute kanda, kui töötab ja palju suure intensiivsusega sporti. Disainimeel on väga esinduslik ja hea.


Mis kangas on hea spordi aluspesu ja kuidas valida spordi aluspesu


Kuidas valida spordi aluspesu?


1. Vaata kujundust õlarihm


Kuna sport aluspesu on üldiselt ainult kulunud treeningu ajal, stabiilsus õlarihm on väga oluline. Kui õlarihm äkki libiseb ära treeningu ajal, siis muud aspektid ei ole mõtet. Seetõttu üldiselt hea kvaliteediga spordi aluspesu kujundab tagasi õlarihm arvesse I-kuju line või U-kuju tugevdada millega mõju. Lisaks õlarihm on ka projekteeritud laiendamine või topelt-õlarihm, mis ei saa mitte ainult vältida libistades, vaid ka suurendada aluspesu. Tõsteintensiivsus.


2. Vaata materjali kangast


Sport aluspesu peab olema hea hingavus ja higi imendumist, sest me higi palju, kui me kasutada. Seetõttu, hea kvaliteediga sport aluspesu üldiselt kasutab puhtast puuvillast vooder. Selle eelised on mugav ja hingav, tugev vee imendumist, ja ei stimuleeri rinnus. Lisaks, et suurendada elastsust aluspesu, hea spordi aluspesu kasutab ka nailon nagu kangas. , Selle eelised on kerge kaal, hea elastsus ja taastumine.


3. Vaata, kas aluspesu on terasest toetust


Me teame, et enamik aluspesu kanname tavaliselt on underwire kaitse disain, kuid valik spordialuspesu on just vastupidine. Me peaksime valima spordirinnahoidja ilma alatraadita. Põhjuseks on see, et kui me oleme pidev kasutamise, terasest ring suurendab mõttes vaoshoitud keha, ja isegi mõjutada lõpetamist mõned harjutused, mis mõjutab kvaliteeti ja mõju kasutamise.


4. Vaata suurus aluspesu


Sport aluspesu on teatud tüüpi aluspesu, nii et peate valima suurus, mis sobib teile. Enne ostu spordi aluspesu, see on kõige parem mõõta suurus oma ülemise rinna joonlaud, ja valida vastava spordi aluspesu vastavalt suurus büst. Lisaks on see parim, kui shopping. Lisateavet suurus aluspesu äri, et mitte osta sobimatu aluspesu.