Mis kangas sobib spordipesu jaoks

- Jan 06, 2021-

Mis kangas sobib spordipesu jaoks


Mis kangas sobib spordipesu jaoks? Kuidas valida spordipesu? Esiteks võib spordipesu jagada mitmesse kategooriasse. Esimene neist on siidipõhine ja selle puudutus on esmaklassiline, kuid ainus puudus on see, et seda pole lihtne puhastada. Koristamisel peab see tunduma pehme ja kandma siidist aluspesu. Harjutus ei tohi olla liigne, vastasel juhul koormab see teie rindkere.


Spordipesu kangamaterjal on puuvill ja seda kantakse praegu regulaarselt treenides. Sellisel aluspesul on väga hea higi imavus ja hingavus, kuid ka selle soojapidavus on väga tugev. Suvel kandes võib see tunduda raske. Sel ajal saate valida puuvillast, linasest ja keemilisest kiust spordipesu, et aluspesu saaks soojuse mõju vähendada ja investeeringut veelgi uuendada.


Kolmas tüüpi materjal on nailon ja spandex. Enamik neist kahest aluspesu tüübist on väga tugevad, neid ei ole lihtne deformeerida ning neil on väga tugev elastsus ja kokkutõmbumine. Need sobivad väga hästi tüdrukutele kandmiseks jooksmisel ja paljudel suure intensiivsusega spordialadel. Hea ja tehtud disainitaju on väga esinduslik.