Mis kangas parvub

- Jul 24, 2020-

Mis kangas parvub?


Flokeeriv kangas on nn flokeeriv kangas. Aluskangana kasutatakse erinevaid kangaid ja esiküljele istutatakse nailonist või viskoosist kohevus ning seejärel töödeldakse aurutades ja pestes. Suede on rikkalik, pehme, särav ja stiilne. Šikk, võitis tarbijate poolehoiu.


Hiljuti on ilmunud rohkem kui 80 flokeerivate kangaste sorti, näiteks trükkimine, värvivõre ja vitstest. Sellel kangal on lai kasutusala. See pole mitte ainult ideaalne kangas talviste daamide&# 39 valmistamiseks; ülikonnad, seelikud ja lasteriided' kuid neid kasutatakse laialdaselt ka kodutekstiilides. Praegu kasutatakse seda peamiselt diivanite, padjade, padjade ja muude kangaste jaoks.


Kootud flokeerivat kangast saab kasutada ka sallide valmistamiseks. See keskendub külma eest sooja hoidmisele ning keskealised ja eakad naised naudivad seda hea meelega. Ehkki kummaski kasutatud kangakogus on väiksem kui rõivastel, on selle vajadused väga erinevad ning seda naudivad kõik mehed, naised ja lapsed. Koos flokteerimistehnoloogia edasiarendamise ja uuenemisega on dekoratiivkangade karjatamisel kindlasti suur potentsiaal. Pärast seda, kui ilm peaks muutuma külmaks, on karjade kangaste müügiväljavaated paljulubavad.