Millest sõltub spandexkanga jõudlus?

- Nov 21, 2020-

Millest sõltub spandexkanga jõudlus?

Linase jersey toimivus on väga hea ja kasutamise määr meie elus on väga kõrge. Ja ka selle kanga jõudlus on väga hea ning sellel on meie elus oluline roll. Spandex-riie on oma suurepärase elastsuse tõttu tuntud ka kui elastne kiud ja sellel on rõivatööstuses oluline roll. Spandexkangas on sageli valmistatud komposiitlõngast, see tähendab, et südamik on spandex, ja südamikuks kedratud elastse kanga valmistamiseks kasutatakse nahana muid kiude, mis sobib väga hästi survetundeta sukkpükstele.
Linase tekstiilmaterjali koostis on puhas looduslik kiud, millel on ilmsed omadused nagu higi imendumine, hea õhu läbilaskvus ja inimkehale kahjutu. Kui inimesed tänapäeva elus propageerivad üha enam rohelist elu ja vähese süsinikusisaldusega elu, on linatekstiiltooted järk-järgult muutunud inimeste kaasaegseks eluks. Põhitoon ja uus tegevus. Pärast pesemist ja kandmist on seda lihtne kokku tõmmata ja kortsuda ning hind on kõrge. Puuvillased kangad tuhmuvad teatud määral pärast esimest pesemist. See pole toote kvaliteediprobleem, vaid kõigi puuvillaste kangaste ühine omadus.


Lisaks sünteetilistele kiududele on kõige tugevam tekstiilitüüp linane jersey. Kiud on suure tugevusega ja seda pole kerge rebida ega torkida ning seda saab paletinoaga kraapida või vajutada. Linaseemne riie ja linaseemneõli on saadud samast taimest, neil on samad keemilised omadused ja nad võivad üksteist toetada. Linasel riidel on vahe ühekordse lõimega (SW) ja topeltkeermega (DW). Seda on lihtne töödelda erinevateks paksuse, erineva paksuse ja tekstuuriga spetsifikatsioonideks. Jämedateraline lina sobib värvimiseks suurte pintslite ja kaabitsatega. See on ideaalne lõuend julgete ja südamlike pintslitööde esitlemiseks.