Millised on materjalid ujumistrikoo? Mitu liiki ujumistrikoo kangad

- Aug 21, 2020-

Millised on materjalid ujumistrikoo? Mitu liiki ujumistrikoo kangad


Millised on materjalid ujumistrikoo?

1. DuPont Lycra: mõned sünteetilised elastne kiud. Seda saab pikendada 4-6 korda originaalpikkus ja on suurepärane venivus. Sobib segamiseks erinevate keemiliste kiududega, mis võivad suurendada materjali kardinad ja kortsudevastane eeliseid. DuPont Lycra anti-kloori koostisosadega on pikem kasutusiga kui üldmaterjalidest valmistatud ujumistrikoo.

2. Nailonkangast:

Kuigi materjal ei ole nii kindel kui Lycra kangast. Kasutatakse peamiselt mõõdukate hindadega kaupade puhul. Aga tempermalmist ja pehmus on võrdne Lycra. See on nüüd enim kasutatud kangast ujumisriided.

3. Polüester kangast:

See on veniv kangas, mis on venitatud ühelt ja kahel küljelt. Piiratud tänu paindlikkusele. Ei ole kohaldatav ühes tükis stiile. Enamikku neist kasutatakse ujumispüksis või naiste ujumise kaheosaline, mida saab osaliselt vähendada või kasutada odavarengu strateegiates.

4. Spandex lõng: See on kõrge elastsus ja ei ole tavaliselt kedratud eraldi. See on sageli segatud Lycra, nailon ja polüester kangast. Kvaliteetse kaubandusliku spandex lõnga sisaldus on üle 18%.


Ära alahinda nendest kangast tehtud ujumisriideid. Võite ujuda vabamalt valides õige ujumistrikoo. Ujumistrikoo, mis on liiga suur võib kergesti läbi vee, suurendada koormust keha, ja põhjustada ka vastupanu ujumisel. Ujumistrikoo, mis on liiga väikesed on altid kägistamine jäsemed ja põhjustada verevoolu. Seetõttu, valides ujumistrikoo, igaüks peab ostma õige.