Mis kasu on jooga harrastamisest

- Dec 26, 2020-

Mis kasu on jooga harrastamisest


Järgnevad on jooga harrastamise eelised. Ole kannatlik. Jooga vajab oma mõju näitamiseks aega. Mõne nädala jooksul tunnete end rahulikumalt ja keskendunumalt. Mõne kuu pärast hakkab elundite ja näärmete noorendamine toimuma.

1. Suurenenud elujõud, jooga mõju ajule ja näärmetele.

2. Nooruslik välimus ja meeleolu: jooga vähendab näokortse ja tekitab loomuliku" tõstev" mõju. See on peamiselt tingitud käest seismisest. Meie tavaline püstiasend põhjustab gravitatsiooni lihaste allapoole tõmbamist. Aja jooksul varisesid näolihased järk-järgult kokku. Seistes mõni minut päevas tagurpidi, saame raskusjõu mõju ümber pöörata, muutes selle meie noorendamiseks hoogu, hoides ära näolihaste lõtvumise, kortsude vähendamise ja naha loomuliku silumise.

Jooga ümberpööratud asend võib sageli taastada hallid juuksed nende algse värvi ja viivitada hallide juuste väljanägemist. Seda seetõttu, et kätel seismine suurendab peanahas juuksefolliikulisse voolava vere hulka. See asend suurendab lihaste elastsust ja eemaldab surve lihaste veresoontele ja närvidele, võimaldades peanaha lihastesse rohkem verd voolata. Teisisõnu, juuksefolliikulisse saab rohkem toitu ja nad saavad rikkalikumad terved juuksed.

3. Elage kauem: jooga mõjutab kõiki pikaealisuse tingimusi: aju, näärmeid, selgroogu ja siseorganeid.

Neljandaks, suurendage haiguskindlust: jooga teostab tugevat kehaehitust ja suurendab immuunsust. See suurenenud vastupanu võib toime tulla mitmesuguste raskete haigustega, alates nohust kuni vähini.

5. Parandage nägemist ja kuulmist: normaalse nägemise ja kuulmise aluseks on silmade ja kõrvade hea vereringe ja närviülekanne. Närvid ja veresooned, mis varustavad silmi ja kõrvu, peavad läbima kaela. Vanemaks saades kaotab kael oma elastsuse nagu muud selgroo osad. Kui närvid ja veresooned läbivad kaela, võivad neil tekkida probleemid. Sellised muutused takistavad silmade ja kõrvade närvide ja verevarustust, mõjutades seeläbi nende tööd. Joogaasendid ja joogakaela harjutused võivad parandada kaela seisundit, parandades seeläbi nägemist ja kuulmist.

6. Vaimse ja emotsionaalse seisundi paranemine: Kuna jooga noorendab näärmete närvisüsteemi, sealhulgas aju, omandavad vaimsed ja emotsionaalsed seisundid loomulikult positiivse seisundi. See muudab teid enesekindlamaks, entusiastlikumaks ja optimistlikumaks. Igapäevaelu muutub loovamaks.