Kulumiskindel, pestav ja paindlik

- Apr 01, 2019-

Siiditrükk on kõige sagedamini kasutatav T-särkide trükkimise tehnoloogia. 90% kaupluses ostetud T-särkidest on sõeltrükk. Sõeltrükkimise tehnoloogia on suhteliselt keeruline. Seal on peamiselt disain, film, trükkimine, trükkimine ja kuivatamine. samm. Lihtsalt öeldes on sõeltrükk T-särk. Kui punane, kollane ja sinine on kolm värvi, peate välja trükkima kolm väljaannet. Üks värvi iga väljaande jaoks, enamik kodumaist, on värvitoonid. Sõeltrükk võib olla peamiselt jagatud: vee läga trükkimine, liimide trükkimine, tindi trükkimine. Ekraanile trükkimine, lisades mõned erimaterjalid, omab klientide erivajaduste rahuldamiseks erinevaid trükiefekte.

Vahttrükk, vahttrükk: kolmemõõtmeline tugev, sarnane kunstlikule tikandile, pehme puudutus, kulumiskindel, pestav, paindlik, laialt levinud laudlinadesse, kardinatesse, käterätikud, padjad, riided, kotid, sokid ja nii edasi. Seda saab kasutada mitte ainult looduslike kiudude, näiteks puuvilla, kanepi, siidi, vaid ka rayon-kangaste puhul. Siiski on ka mõningaid puudusi. Kui paisutavat ainet lisatakse liiga palju, on trükitud osa värvikindlus raskem kontrollida. Kui kasutatakse õline vahu, mõjutab see käsi veidi.

Väljundprintimine, tuntud ka kui graveerimine, viitab värvitud kangale trükitud väljalaskeainele pigmendi värvitud osa hävitamiseks, saades seeläbi erinevaid mustreid, trükimeetodeid. Tühjendusagens on kemikaal, mis võib värvitud aluse värvi muuta. Näiteks: rippuvad valged, tina-kloriidid jne. Seda meetodit saab jagada valgeks (valge) ja värviliseks (trükitud). Viimane värvimismeetod muudab kanga mustri peeneks, kuid protsess on keeruline ja maksumus on kõrge. See trükimeetod on üldjuhul kõige tõhusam puuvillakangaste puhul, mis on värviliselt värvitud.