Tubulaarsed ujumisriided näevad välja elegantsemad

- Apr 09, 2019-

Ujumistrikood viitavad naistele ujumise eririietustele, samuti meeste ujumistrikoodidele. Ujumistrikood erinevad võimlemiskostist. Üldiselt ei ujumisriided vees kastmisel uppuma. Ujumistrikood on tavaliselt valmistatud tekstiilidest, mis ei löö ja ei paisuvad.

Kaheosaline viitab eraldi ülikonnale ja püksidele, bikiinitüübile ja üldisele kahekihilisele pealehele ja bikiinitüübile, mida tuntakse ka kui kolmepunktilist tüüpi, mida iseloomustab väga väike materjal. On vaieldamatu, et kolmepunktiline ujumistrikoo on kõige atraktiivsem. Kui naistel on uhke keha ja absoluutne usaldus, võib see ujumisriiete stiil olla esimene valik.

Üheosalised ujumistrikood on saadaval õlarihmades ja kassettides, samuti Hiina stiilis krae kujunduses. Õla-rihma ujumistrikoo koos ülakeha ja vestiga on väga traditsiooniline ja kõige populaarsem stiil. Tegelikult on õlarihma ujumistrikoo tavaline, kuid õlarihma muutmise kaudu on sul ikka veel võimalik leida spetsiaalne punkt, näiteks üksik õlg, mis on eelnevatel aastatel välismaal populaarne. Lisaks on sügava avaga rindkere ja ümbritsev ujumistrikoo parim ülemine ja alumine laius. Pealegi võib unikaalse sisekujunduse lisamine rinnaliinile muuta keha kuju täiuslikumaks.

Ujumistrikoo on stiilsem, selle keha on torukujuline, rihmaga ja mõned tropid on eemaldatavad. See ujumistrikoo võib vähendada rindkere ja puusade läbipaistvust ning kõrge lõigatud alumine serv võib muuta jalgade jooned pikemaks.

Kolmeosaline ujumistrikoo on bikiinid ja jope, mis on mugavam kanda. Bikinit kandes võite pärast maandumist panna jope, mis võib katta rasva ja kanda ilusat figuuri.

(1) Spandexi sisu: Spandexi rahvusvaheline standard on umbes 18%. Mida parem on ujumistrikoo, esimene on saavutada 18% spandexi sisaldus.

(2) Elastsus: hea ujumistrikoo peaks olema väga tihe. Loomulikult ei ole elastsus nii suur kui võimalik, kuid tagasilöök on parem. Pärast korduvat venitamist on parem pöörduda originaali juurde. Hea tunne on samuti vajalik, saate võrrelda FEW, YINGFA ja teiste professionaalsete supelrõivaste ja ujumistrikoo tunnuseid, nagu Haosha, ZOKE jne. Pange tähele, et ujumistrikoo ei ole nii kallis kui võimalik.

(3) Stiilid ja värvid: Ujumisriiete stiil ja värv on samuti kõigile hädavajalik valik. See sõltub peamiselt teie isiklikest eelistustest.