Funktsionaalseid kangaid on kahte tüüpi

- Jul 10, 2020-

Funktsionaalseid kangaid on kahte tüüpi

Üks neist on välistingimustes sportimisfunktsionaalsetest kangastest valmistatud rõivad. Need kangad on peamiselt mägironimisülikonnad, suusakostüümid ja jakid. Nad on stiilselt vastupidavad, tunnevad jäikust ja neile on seatud kõrged jõudlusnõuded. Need sobivad kasutamiseks seikluslikes ja karmides keskkondades. On kaitsev toime.

Teine on vaba aja veetmiseks mõeldud funktsionaalsetest kangastest valmistatud rõivad, mida määratletakse kui välitingimusi väljaspool kodu. Sellised kangad on peamiselt vabaaja mood, peen töötlus, pehme tunne, mugav kandmine, sobivad reisimiseks, õueskäimiseks jne.


Kiiresti kuivav kangas

1. Seda kangast riided on väga mugavad ja me ei tunne treeningu ajal higist põhjustatud ebamugavusi;

2. see kangas võib muuta keha higi kiiremini riiete pinnale;

3. See kasutab spetsiaalset kudumismeetodit, et eksportida naha pinnalt liigne higi kanga väliskihti.


UV-kaitsega kangas

1. Kandke sellest kangast riideid, muretsemata päikesepõletuse pärast

2. Sellel kangal on ultraviolettvastane funktsioon (UPF 50+), mis kaitseb nahka paremini ultraviolettkiirte eest

3. Kootud või kootud päikesekaitsematerjal põhineb kanga ülekandumisel ultraviolettkiirguse ultraviolettkiirte absorbeerimiseks ja peegeldamiseks.

Veekindel kangas, hingav kangas

1. Kandke sellest kangast riideid välistingimustes sportimiseks, isegi külma ilmaga ja tugeva vihma korral ei pea te&# 39 muretsema märjaks saamise pärast.

2. ePTFE kattematerjalil on hea veekindlus ja hingavus, veekindlus, stabiilne jõudlus temperatuurivahemikus -250 ° C ~ C260 ° C

3. Kolmekihiline struktuur ---- välimine kiht, kerge ja kulumiskindel nailon, keskmine kiht, laiendatud polütetrafluoroetüleenmaterjal, väga kerge ja õhuke kattekiht, ePTFE kate, sisemine kiht, vooder, kaitsekate Kiht ja takistada kleepumist rõivastele.