Erinevus nailon ja nailon

- Nov 21, 2020-

Erinevus nailon ja nailon

 

Nailon töötati välja tasumata Ameerika teadlane Carothers (Carothers) ja teaduslik uurimisrühm tema juhtimisel. See on esimene sünteetiline kiud ilmuda maailmas. Välimus nailon on andnud uue ilme tekstiilid. Selle süntees on suur läbimurre sünteetilise kiu tööstuses ja oluline verstamut polümeerkeemias. Ja üks kangad sisaldab ka polüamiid kiud, mis on nailon. Täna ma selgitada nailon ja nailon.


Erinevus nailon ja nailonNailon on Hiina nimi sünteetilise kiu nailon, tõlgitud nimi on ka "Nailon", "nailon", teaduslik nimi on polüamiidkiud, st polüamiidkiud. Kuna Jinzhou Chemical Fiber Factory on esimene tehas sünteesida polüamiidkiud minu riigis, see on nimega "Nailon".


Nailon: viitab polüamiidkiud, mis on teatud tüüpi sünteetiline kiud ühendatud amiid võlakirjad. Erinevate riikide tootenimed on erinevad. minu riik kutsub seda "nailon", Ameerika Ühendriigid kutsub seda "nailon", ja Venemaa kutsub seda "Capron" nimetatakse "Belon" Saksamaal ja "Amilon" Jaapanis.


Need kaks on sama aine, kuid erinevate riikide nimed on erinevad, seega ei ole erinevusi


Muidugi, nailon on jagatud mitut tüüpi, nagu nailon 6, nailon 66 jne Erinevatel toodetel on erinevad omadused ja kasutusotstarve.