Kehal ei ole välist piirangut ja see ulatub vabalt

- Apr 03, 2019-

Isiksuse esiletõstmiseks saate valida India rahvusliku stiiliga riided, lahtised ja loomulikud, kandes omamoodi eeterlikku ja vabalt mõistetavat saladust; olemas on ka kaasaegse stiiliga spordirõivad, mis on tihe ja paindlik ning võivad ka tuua välja kauni keha. Sobivam on kasutada kõrge temperatuuri jooga. Võite valida vastavalt oma eelistustele.

Lühidalt öeldes, jooga harjutamisel ei ole teie kehal välist piirangut ja venib vabalt. Esimene valik on jooga riided, mis võivad tuua teile rahu ja lõõgastuda.

Jooga sai alguse Indiast ning enam kui 5000 aastat ajalugu ja kultuuri nimetatakse "maailma aardeks". Jooga pärineb Himaalajast Põhja-Indias. Kui iidsed indiaani joogid harjutasid oma keha ja vaimu looduses, avastasid nad tahtmatult, et erinevad loomad ja taimed on loomulikult võimelised ravima, lõõgastuma, magama või ärkama. Loomulikult paranenud mis tahes raviga. Seetõttu jälgivad, imiteerivad ja kogevad iidsed India joogid vastavalt loomade asendile ja loovad rea harjutussüsteeme, mis on kasulik kehale ja meelele, st positsiooni meetodile. Neid asendeid on karastatud juba üle 5000 aasta ja jooga õpetatakse inimesi ravima, mis toob kasu inimestele põlvest põlve.

Indias, tuhandeid aastaid tagasi, olid sorgid tihti neitsi metsades ja meditatsioonis üksinda, et saavutada taeva ja inimkonna kõrgeimat valdkonda. Pärast pikka lihtsat elu, õppisid mungad vaatlusalustest olenditest ja siis bioloogilistest ellujäämise reeglitest, inimkehast palju looduse seadusi, järk-järgult tundma kehas peegelduvaid peeneid muutusi, nii et inimesed mõistavad ja ise mõistavad Füüsiline dialoog, et te teaksite, kuidas oma keha uurida, alustada tervise säilitamist ja reguleerimist ning haiguse tervendavatest solvangutest. Pärast tuhandeid aastaid kestnud uurimistööd oleme järk-järgult välja töötanud täieliku, praktilise ja praktilise kehaehitussüsteemi. See on jooga.