Ujumisriiete pesemine ja hooldus

- Aug 21, 2020-

Ujumisriiete pesemine ja hooldus


1. Teadmised ujumistrikoo pesemisest:

Enamik ujumisriiete puhastamist: käsitsi pesemine külmas vees (mitte üle 30 kraadi sooja veega) ja õhu käes kuivamine. Ärge kunagi kasutage detergente, näiteks seepi ega pesupulbrit. Kuna enamik puhastusvahendeid sisaldab pleegitavaid ja fluorestseeruvaid koostisosi, kahjustab see nende kasutamisel ujumisriiete värvi ja ujumisriiete elastsust.


2. Ujumisriiete hooldus:


Ujumisriided, nagu ka mood, vajavad kandmisaja pikendamiseks hoolikat hooldust. Esiteks on korrektsed hooldusteadmised hädavajalikud:


A. Merevee sool, basseini kloor, kemikaalid ja õli hävitavad ujumisriiete elastsuse. Päikesekaitsetoodete kasutamisel kandke enne päikesekreemi kasutamist ujumistrikoo. Enne vette sisenemist peaksite kahjustuste vähendamiseks ujumistrikoo märjaks määrima puhta veega. Pärast ujumist tuleks enne ujumistrikoo seljast võtmist keha loputada.

B. Ärge unustage, et ärge pange märja ujumistrikoo pikka aega kotti, et vältida kuumuse vaibumist või selle lõhnamist, tuleks see kiiresti käsitsi puhta veega pesta ja õrnalt hõõruda ning seejärel kuivatada rätikuga jahe koht, kus valgus pole otsene.

C. Don' ärge segage, peske, dehüdreerige ega hoidke päikest pesumasinas, rääkimata kuivati ​​kasutamisest, et mitte kahjustada materjali ega põhjustada deformatsiooni.

D. Pesupulber ja pleegitajad kahjustavad ujumisriiete elastsust ja neid tuleks vältida.

E. Vältige ujumistrikoo hõõrumist karedatel kividel, mis kahjustavad ujumistrikoo elu.

F. Märkus: Kuumaveeallikas või saunas käimiseks ujumistrikoo kandmine kahjustab kuumaveeallikas sisalduvat väävlisisaldust ja kõrget temperatuuri hõlpsalt ujumistrikoo elastset kude ja lühendab ujumistrikoo eluiga.