Pehme tekstuur, niiskuse imendumine, higistamine, soojus

- Apr 07, 2019-

Kootud kangas on kangas, mis on moodustatud lõnga painutamise teel kudumisnõelaga ja üksteise viilutamisega ning see on jagatud trikookangast ja koelõngast. Kootud kangad on pehme tekstuuri, niiskuse imendumise, higi ja soojusega ning enamikul neist on suurepärane elastsus ja venivus. Võrreldes kootud kangaga on sellel suur väljund ja see sobib väikeste partiide tootmiseks. Kudumid on mugavad kanda, sobivad ja keha, ei piira ega saa täielikult peegeldada inimese kehakõverat.

Kootud kangad on pehme tekstuuri, niiskuse imendumise, higi ja soojusega ning enamikul neist on suurepärane elastsus ja venivus. Võrreldes kootud kangaga on sellel suur väljund ja see sobib väikeste partiide tootmiseks. Kudumid on mugavad kanda, sobivad ja keha, ei piira ega saa täielikult peegeldada inimese kehakõverat.

Või kude kootud kangas. Peamised tooted on: silmkoeline jersey, puuvillasest riidest, ribakangast, võrgukangast, fliisist, õhukihist, polüesterkattest, froteeriidest, harjatud riidest, lõigatud vaiariidest, kunstlikest karusnahkadest jne. ribi vahetuse korraldamine, žakaarmadratside korraldamine, tuckorganisatsioon, lõngakudede lisamine, padi kude, froteeri muutmise organisatsioon. Kudumismeetodi erinevate reeglite tõttu on samas tootes palju muutusi, nagu võrgusilma võrk, väike võrgusilma, pärlivõrk, ananass, vahvel ja nii edasi.

Või lõime kootud kangast. Peamised tooted on: korter kudumine rib, kampsun kangast, lõng kampsun kangast, lõime kootud kangast, lõime silmkoeline võrk kangas, lõime silmkoelised Mokko, lõime kootud kangast, lõime silmkoelised froteeriidest, lõime kootud kangast ja palju muud.

Toorainete (puuvill, kanep, siid, keemiline kiud, vill, orgaaniline kanep, bambuskiud, maisikiud, merevetikakiu jms) lisamise muutmine algse värvimuutuse (värvimine, lõnga värvimine, värvus) alusel. ketramine) protsessimuutused (Jacquard, põimimine, segamine, harjamine, flokeerimine, põletamine, pesemine, kivi lihvimine, katmine jne) paljundavad paljusid sorte.

1, võib kasutada mitmesuguseid detergente, neid võib pesta käsitsi, kuid mitte kloori valgendajat.

2, valge riietus võib pesta kõrge leelismetalliga pesuvahendiga kõrge temperatuuriga, pleegitamisel.

3, kanga leotamise aeg ei saa olla liiga pikk, et vältida kanga pleekumist.

4, Yiyin kuiv, vältida kokkupuudet, et mitte tuhmuma tumedad riided, kui kuivatatakse päikese käes, seestpoolt silmitsi väljapoole.

5, tuleb pesta eraldi teistest riidest, ärge peske kokku.

6, ärge väänake, et vältida kortse.