Pehme, mugav ja rikas tekstuur

- Apr 02, 2019-

Kangaste lihvimine on palju keerulisem kui trükitud kangastel. Pärast värvimist ja viimistlemist on kangad peenelt lihvitud ja peenelt lihvitud. See on uus lill tekstiilitööstuses. Selle pehme, mugav, rikkalik tekstuur, tugev kate, kerge hooldus ja rikas seemisnahk meelitavad tarbijaid. Kasutamisel võib see olla keha lähedal, soe, pehme tunne ja pikaajaline värv. Tänu ainulaadsele protsessile ei näi lihvimistooted tuhmumist, pilleerimist jne, mis on parem kui tavalised puuvillased kangad ja kaal on paksem kui keskmine puuvillane materjal.

Lühikese, tiheda villakihi lihvimisprotsessi lihvrulliga (või rihmaga) nimetatakse kanga pinnale viimistlusviimistluseks, mida tuntakse ka kui lihvimisviimistlust. Maapinnasel kangal on paks, pehme ja soe omadus, mis võib parandada kanga kulumist. Pärast tekstureeritud lõnga või suure kokkutõmbumisvõimega polüesterriide või masina (madu) kangast on võimalik valmistada Mokko kangast. Ultra-peenest sünteetilisest kiust valmistatud põhikangast saab polüuretaanemulsiooni ja lihvimise immutamise teel, et saada kunstlik seemisnahk simulatsiooniefektiga. Lihvimise (või lihvimise) viimistluse mõju on sarnane tõstmise (harjamise) põhimõttega, mis tekitab kanga pinnale kohevaks. Erinevus seisneb selles, et torkimine on tavaliselt valmistatud metallkaardiriietusest (villast ja okasnahast), peamiselt kanga koest ja juuksed on pikad ja õhukesed. Vaiade viimistlus muudab lõime ja koelõnga samal ajal kohevaks ja vaia on lühike ja tihe. Vaia viimistlus peab kontrollima kanga tugevuse langust ja kvaliteet põhineb vaia lühikesel tihedusel ja ühtsusel.

Tekstiilitööstuse uus toode on kõrgekvaliteediline kammitud puuvill, mis on värvitud ja viimistletud ning seejärel peenelt lihvitud unikaalse stiiliga. See on pehme, mugav, rikas tekstuur, tugev kaelus, kergesti hooldatav ja seemisnahk. See meelitab tarbijaid, eriti kui seda kasutatakse, on soe, pehme ja mugav ning värv on ajatu. Tänu ainulaadsele protsessile ei kadu lihvimistooted, peenestamise kvaliteet jne on palju parem kui keskmine puuvillane riie ja kaal on palju raskem kui keskmine puuvillane materjal.