Sõeltrükk vs digitaalne printimine

- Jul 20, 2019-

Sõeltrükk vs digitaalne printimine

Kohandatud tint pakub kahte erinevat printimismeetodit, et pakkuda teie kunstiteostele kõige paremini sobivat protsessi. Pakume enamikule toodetest traditsioonilist sõeltrükki , samuti valitud esemete digitaalset printimist .

Ekraanitrükk hõlmab šablooni loomist (printerid nimetavad seda "ekraaniks") ja seejärel selle šablooni kasutamist tindikihtide kandmiseks trükipinnale . Iga värvi pealekandmiseks kasutatakse erinevat šablooni, ükshaaval kombineerides, et saavutada lõplik välimus.

Digitaalprintimine on palju uuem protsess, mille käigus teie teoseid töödeldakse arvutis ja trükitakse seejärel otse toote pinnale . Digitaalprintimine ei ole soojusülekanne ega aplikatsioon, kuna tint kleebitakse otse teie särgi kangasse . Igal trükiprotsessil on oma tugevused ja meie kunstimeeskond kaalub neid, kui otsustatakse, millist kujundust kasutada.

Siiditrükk on parim võimalus disainilahenduste jaoks, mis nõuavad suurt elujõudu , tumedatele särkidele printimisel või eritoodete jaoks . Ekraanitrükis kasutatav tint kantakse paksemalt kui digitaaltrükk, mis annab heledamad värvid isegi tumedamatele särkidele.

Fakt, et need tooted trükitakse käsitsi, võimaldab ka unikaalseid tooteid, nagu veepudelid, kooseadmed ja kruusid, kuna printer saab käsitsi kõverdatud või ebatasaseid pindu käsitseda . Ekraanile trükitud toodete minimaalne tellimiskogus on olemas selle printimismeetodiga seotud lisamaterjalide ja tööaja tõttu.

Digitaalset printimist saab kõige paremini kasutada üksuste jaoks, mis nõuavad palju detaile ja väiksema koguse tellimusi. Fakt, et digitaalprinter ei kasuta ekraane, võimaldab fototrükki , mis on palju detailsem kui traditsiooniline ekraanitrükk. Kuna tinti kantakse õhemaks (sellise detaili saavutamiseks), on digitaaltrükki kõige parem kasutada heledamate värviliste särkide jaoks, et disain saaks läbi paista. Fakt, et disainilahendust töödeldakse ja trükitakse digitaalselt, võimaldab selle koguse ühe moodustada, kuna ekraane ja füüsilisi seadistusi pole .

Custom Ink'is oleme uhked, et seisame iga printimismeetodi taga, 100% ajast . Kuigi me töötame praegu selle nimel, et võimaldada rohkem tooteid digitaalseks printimiseks, on veebisaidil olevad tooted põhjalikult testitud ja heaks kiidetud . Trükime perfektsioniste ega luba kummagi meetodi jaoks tooteid, mille tulemuseks pole parim lõpptoode . Mõlemal viisil trükitud kunstiteosed läbivad sama protsessi, mille läbi vaatavad ja tõestavad meie asjatundlikud kunstnikud.