Puhas, pehme ja mugav puuvill

- Apr 12, 2019-

Sukkpüksid, tuntud ka kui püksid, on tihe püksid vööst jalgadele. Sest see on kantud samamoodi nagu sukkpüksid, seda nimetatakse ka sisemisteks sokkideks ja põhjata sokideks. 1980ndate alguses olid naised moodsad kandma sukkpüksid fitnessi ja aeroobika jaoks.

Alates 2005. aastast kannab moesuund mustad sukkpüksid. Seda nimetatakse ka "sisemisteks sokkideks", tüüp kuulub sukkpüksidele, on sokk, mis ei suuda jalatalda katta, ja sokid on tavaliselt põlvede ja kulmude vahel. Nagu sukkpüksid, on palju materjale, nagu puuvill, nailon ja villasegud.

Nailonist või spandexist valmistatud põhjatu sokk, mis säilitab oma algse elastsuse ja kuju. Nailonit on siiski suhteliselt lihtne murda, ja väga levinud on teravate esemete kraapimine ja purunemine. Puuvillast ja puuvillasest segust madalamad sokid on soojemad.

Kõige ülemine osa (talje) on tugevalt elastne. Allapanu kattev osa on paksem kui jalad (välja arvatud mõned tantsud). Röga põhi on samuti valmistatud tugevatest materjalidest, mis on tavaliselt valmistatud puuvillast, mis hoiab suguelundid jahtunud. Jalad ja jalad, kuni pahkluu on tehtud kõige õhemate jutustega.

Kuna kitsad püksid võivad tuua esile inimkeha kõvera, võivad kitsad püksid visandada alumise keha kõvera, nii et talje ja puusad on täiuslikumad ja jalad on sihvad; nii et nad on naiste seas populaarsed, kuid nad puutuvad kokku, kui nad ei ole korralikult kulunud. Teie enda puudused.

Sukkpükside sukkpüksid, ärge jätke oma puusad, kuid kasutage oma tippu puusade katmiseks. Vastasel juhul paljastavad suure elastsusega sukkpüksid teie keha, mis on väga inetu. Paksemate jalgadega naised ei tohiks valida värviga trükitud sukkpüksid, sest värvid prindivad visuaalselt jalgu paksemaks. Kuid kõigil on kaks külge. Õhukeste jalgadega naistele on värviline trükitud sukkpüksid hea valik.

Puhas puuvill on hingav, pehme ja mugav. Annab teile isikliku kaitse. Paljud läbipaistvad säärised, mis on hea väljanägemise huvides elastsed pitside või lõnga valimiseks. Loomulikult on sellised tihe püksid rohkem kui puhas puuvill ja visuaalne efekt on üllatav. Tugevate pükside kandmine ei ole hea seksikas.