Välistingimustes ronimine, kivi ronimine ja vabaaja moesport on parem hoolitsus

- Apr 06, 2019-

Välistingimustes spordi kangad: Hea veniv kangas soodustab jätkuvalt välitingimustes toimuvat tegevust, lihaste kiiret ja tõhusat kaitset venitamise ajal, kanga elastsus muudab riietuse ja liikumisrütmi keha pinda kaitstes. suurem Inimeste võime ületada piire.

Veekindel kangas: Erinevates välistingimustes keerulistes keskkondades puutub kasutaja riided sageli kokku veega. Meie veekindel kangas tagab välirõivaste kaitse ja blokeerib niiskust väljastpoolt. Lase meie spordialadel jääda kuivamaks ja mitte mõjutada ilmareiside tõttu väljasõidu tuju.

Mägironimisrõivaste kangas: arendage erinevaid mägironimisriideid, mis vastavad mägironimisriietuse ja spordi funktsioonide vajadustele. Kanga disaini stiil on uudne ja ainulaadne ning elastsus on rikkalik. See on parem sisekujundus mägironimisele, kaljuronimisele ja vabaaja moespordile. Funktsionaalset jõudlust on võimalik saavutada vastavalt erinevatele vajadustele, nagu näiteks veetõrjevahend, saastest puhastamine, kiire kuivatamine jne. Lase rohkem kogemusi jõuda meie veniva kanga arengu tulemustele.