Algajad alles hakkavad joogat õppima, ettepanekuid joogariiete valimiseks

- Sep 02, 2020-

Algajad alles hakkavad joogat õppima, ettepanekuid joogariiete valimiseks


Joogarõivad on teatud tüüpi rõivad, mida kannab joogat harrastades 5261. Joogariiete valimisel peavad need olema mugavad, loomulikud ja funktsionaalsed. Lisaks peab neil olema parem hingavus kui 1653. Soovitage peamiseks kangaks joogakandmist nailonist.

1. Sissejuhatus nailonkangast Nailonkangas on tuntud oma suurepärase kulumiskindluse poolest. Nailoni eelised on: kulumiskindlus, niiskuse imendumine ja elastsus. See ei ole ainult naiste&# 39 sulejopede, laste sulejopede ja mägironimisriiete parim valik, vaid ka tihti riide tugevuse ja vastupidavuse parandamiseks segatud või põimitud teiste kiududega.


2. Nailonkiust kangaste omadused võib kokku võtta järgmiselt:


1. Nailonkanga kulumiskindlus on esikohal igasuguste kangaste seas, kordades kõrgem kui teistel sarnaste toodete kiudkangastel, seega on selle vastupidavus äärmiselt hea.

2. Nailonkanga hügroskoopsus on sünteetilisest kiust kangaste seas hea sort, seega on nailonist riideid mugavam kanda kui polüestrist riideid.

3. Nailonkangas on kerge kangas, mis on sünteetilisest kiust kangas loetletud ainult polüpropüleen- ja akrüülkangaste järel. Seetõttu sobib see mägironimis- ja talveriiete valmistamiseks.

4. Nailonkangal on suurepärane elastsus ja elastne taastumine.

5. Nailonkangastel on halb kuumuskindlus ja valguskindlus. Kanga kahjustamise vältimiseks pöörake tähelepanu pesemise ja hooldamise tingimustele kandmise ja kasutamise ajal

Kuna joogal on terve keha venitamiseks palju suuri liikumisi ja mitte ainult mõne nurga alt, siis kui kannate lõdvaid ja mugavaid puuvillaseid ja linaseid rõivaid, on see väga õhuline ja mugav, kuid mõnikord on see elastse tõttu piiratud. kangast. meel. Lisaks võivad meil oma tegude tõttu olla õlad, pea ja jalad ning kui riided on liiga lahti, on piinlik alla libiseda, jättes kõhu või jalad paljaks.