Minimeerige hõõrdumine ja vähendage niiskust

- Apr 10, 2019-

Ujumiskärud on rõivad, mida mehed kannavad ujudes, sukeldudes või veega seotud tegevustes. Kuju on sarnane aluspesu kujuga, kuid kangas on tavaliselt erinev. Ujumiskärud jagunevad peamiselt kolmnurgadeks ja lamedateks nurkadeks ning lõbusaks ja neljaks rihmaliigiks. Tavalised ujumiskärud on enamasti tumedad toonid, näiteks tumedad ja mustad.

(1) Kõrge vöökoht: tavaliselt on see mõeldud poksijatele.

(2) normaalne talje: lameda nurga kolmnurk võib olla, sellised ujumiskärud on enamasti üldsusele sobivad, kuid arvan, et see sobib paremini

Boxer lühikesed püksid.

(3) Madal vöökoht: Enamik disainilahendustest on kolmnurgad, sest ujumisnõelad on ette nähtud madala vööümbrisega ja on paremad kui tavaline talje. Seal on ka lamedad nurgad, kuid ujumiskärud on laiad ja atraktiivsed. Madala talje ujumisrõivad on suundumuses ja varjutavad järk-järgult normaalset talje ujumiskäru, sest kolmnurk on üha populaarsem.

(4) Ultra-madal talje: viitab tavaliselt professionaalsetele rippkonnadele, millel on selja küünarnukid ja eesmised avatud juuksed. See supelrõivad sobivad rohkem moes meestele, kes armastavad sporti ja keha, sest see on seksikasem kui tavalised madala talje ujulikud. Elujõulisus, mis näitab meeste maskuliinset ilu, ujumisrõõmade talje pikkus on 1,5 tolli kuni 3 tolli pikk. Selle peamine ülesanne on vähendada sportlaste vastupanuvõimet vees, suurendades seeläbi nende kiirust ja samuti saab seda kasutada rannas päevitamiseks. Selline ujumiskäru on keha lähedal, minimeerides hõõrdumist ja vähendades niiskust. Kui kannad, on meessoost reproduktiivorganid ilmsemad ja ujumiskärude ruum on väiksem kui neljajalgse ujumisrööbaste ruum. Nende ujumisrõivaste kandmisel on peenist mugavam panna ülespoole. Ujumiskärud sobivad kasutamiseks mitmesugustes veetegevustes, nagu ujumine, surfamine, sukeldumine jne. Ujumiskärud on populaarsed kogu maailmas ning Euroopa ja Ameerika piirkondades on ujumisrõivad kannavad ujujaid väga populaarselt mitmesugustes veevarustustes. . Põhjus, miks avalikkus valib ujumiskäru, on see, et ujumiskärud on mugavad veetegevuseks ja päevitamiseks. Nad on kiiresti kuivavad ja neid saab kanda püksides või lühikesed püksid.

(5) T-kujuline: T-särgi esipaneel on sarnane ujumiskärudega, kuid küljed on kitsamad ja tuharad on täiesti avatud. Lääneriikide sisebasseinides ja randades on sellises ujumisrõngaste stiilis palju mehi. Lisaks väiksemale vastupidavusele ujumisele on see ilmselt ka päikest parem.

(6) Seksuaalne madal talje: seda kasutatakse tavaliselt ujumisrõivastes, mis katab ainult umbes kolmandiku tuharadest, st põhiliselt ei kata kubemeid. Esikülg võib katta ainult silmuseid, st peenise ja munandit võib kokku puutuda rohkem kui 60% (pange tähele, et kui peenis on püstitatud, on kokkupuude umbes 100%, sest ujumiskärud on liiga väikesed, nii et vali ettevaatlikult ei ole sellised ujumiskärud sageli lubatud. Ujumisbasseinides on soovitatav kanda neid asustamata randadel või jõgedel, nii kaugele kui võimalik, kohtades, kus on vähe inimesi.)