Mainstream koostisosad ujumisriided

- Aug 21, 2020-

Mainstream koostisosad ujumisriided


DuPont Lycra, nailon ja polüester on praegu kõige sagedamini kasutatavad materjalid ujumisriided, ja mis tahes spetsiaalseid materjale, nagu õõnsused ja žakaarmadratsitikkriide ei saa eraldada eespool kolme tüüpi elastseid materjale. Paljud uued ujumisriided lisatakse spetsiaalse töötlemise nagu UV vastupanu, kloori resistentsus või vetthülgav töötlemine.


1. DuPont Lycra:

See on inimese tehtud elastne kiud, millel on parim elastsus. Seda saab pikendada 4-6 korda originaalpikkus. See on suurepärane venitada ja sobib segamine erinevate kiududega. See võib tugevdada tekstuuri, kardinad, ja anti-kirtsutama. DuPont Lycra, mis sisaldab anti-kloori koostisosi, teeb supelrõivad on pikem eluiga kui ujumistrikoo valmistatud tavalised materjalid.


2. Nailonkangast:


Kuigi tekstuur ei ole nii tahke kui Lycra kangas, selle elastsus ja pehmus on võrreldavad Lycra. Praegu on kõige sagedamini kasutatav kangas ujumisriided ja sobib keskmise hinnaga tooteid.


3. Polüester kangast:


See on ühesuunaline ja kahesuunaline venituskangas. Piiratud elastsuse tõttu kasutatakse seda enamasti ujumispüksis või naiste ujumise kaheosalises stiilis, mis ei sobi ühes tükis stiilis. Kangad, mida saab osaliselt liimida või kohaldada madala ühikuhinna strateegiaid.