Lase keha ja vaimu lõõgastuda, tunda end hästi ja sattuda jooga riigi kiiremini

- Apr 03, 2019-

Kui praktiseeriv jooga, avar, mugav riiete võimaldab kehal vabalt liikuda, vältides piirangud keha ja hingamine, mis võimaldab teil lõõgastuda, tunda end hästi ja jooga liikmesriigi kiiremini. Pehme ja sobib professionaalne jooga rõivad on kõver ja lainetav keha liikumise ja elastsus on mõõdukas, mis näitab oma elegantse temperament. Riided on kultuuri väljendus, see on stiili väljendus, on sisemise kvaliteedi jooga vahel liikumine ja staatiline.

Jooga Harjutused tugev füüsis ja immuunsus on kasvanud. Täiustatud vastupidavus võib ulatuda nohu tõsiseid haigusi nagu vähk.

Normaalne nägemine ja kuulmine, peamiselt tugineda silmade ja kõrvade saada hea vere ringlusse ja närvide edastamiseks. Närvide ja veresoonte silelihaseid silmad ja kõrvad peavad läbima kaela. Nagu te kasvada vanemad, kaela kaotab oma elastsuse, nagu ülejäänud selg. Kui närvid ja veresooned läbi kaela, võib tekkida stagnatsioon. See muudab närve ja vere silmad ja kõrvad, mõjutas nende toimimist. Jooga poos ja jooga kaela liikumise võivad parandada seisukorras kaela, suurendades nägemine ja kuulmine.

Kuna jooga toodab näärmevorm närvisüsteemi, sh aju noorendavalt, vaimse emotsioone loomulikult ilmuvad positiivne. See teeb teid rohkem enesekindlust, entusiastlik ja optimistlikumad. Igapäevane elu muutub rohkem loominguline.

Jooga sobib üldjuhul koostatakse ette rohkem kui kahte nii, et me muutma oma aega, eriti kõrge temperatuuri jooga. Kuid üks asi, mida mainida on see, et iidse jooga praktiseerimiseks: arvan, et me peaks alati kandma samu riideid ilma puhastamata kui praktiseeriv jooga, mis aitab jooga praktika. Muidugi, seda on väga raske meile tänapäeva inimesed, nii et me ei soovita seda, nagu teadmiste.