Naiste ujumistrikoo

- Aug 21, 2020-

Naiste ujumistrikoo


Kaheosaline ujumistrikoo

Kaheosaline stiil viitab ülikonnale, millel on eraldi topid ja püksid. On bikiinid stiilis ja üldine kaheosaline pea stiilis. Bikini stiilis nimetatakse ka kolme punkti stiilis, mida iseloomustab väga vähe materjale. Ei saa eitada, et kolme punkti ujumistrikoo on kõige pilkupüüdev. Kui naine on muljetavaldav näitaja ja absoluutne usaldus, see stiil ujumistrikoo võib olla esimene valik.


Ühes tükis ujumistrikoo

On õlarihm ja toru stiile ühes tükis ujumistrikoo, samuti Hiina stiilis ettevõtte krae disain. Õlarihm ujumistrikoo ülakeha nagu vest on väga traditsiooniline ja on kõige populaarsem stiil. Tegelikult õlarihm ujumistrikoo on tavaline, kuid läbi muutus õlarihm, saate siiski leida midagi erilist, nagu ühe õla ühes tükis pea, mis on populaarne välismaal paar aastat tagasi. Lisaks sügav avatud rinnus ja mähis stiili ujumistrikoo on parim muudatus kitsas top ja lai alt. Lisaks lisades unikaalne muudatus büst liin võib teha keha kuju täiuslikumaks.


Toru ühes tükis ujumistrikoo

Torusuase ujumisriided tundub unikaalne, tema keha on silindriline, pluss rihmad, mõned rihmad on eemaldatav. Selline ujumistrikoo võib vähendada läbipaistvust rinnus ja tuharad, ja high-cut alumine serv võib teha jalad ilmuvad kauem.


Kolmeosaline ujumistrikoo on bikiinid ja jope, nii et see on mugavam kanda. Kandke bikiine vette sisenemisel ja pange pärast kaldale minekut jakk selga. See võib katta rasva ja muuta see ilusamaks naistele.