Žakardiriie võib jagada ka ühevärvilisteks ja mitmevärvilisteks.

- Aug 28, 2020-

Žakardiriie võib jagada ka ühevärvilisteks ja mitmevärvilisteks.


Žakardiriie on suhteliselt ilus kangastootmisprotsess. Seda tüüpi kangas on meie elus väga levinud ja paljudest aspektidest on sellel väga head omadused ning sellest riidest rõivad on kaunimad Noh, samal ajal on üldjuhul valida kahte tüüpi žakaarkangast valmistamisel on üks ühevärviline žakaarkangas ja teine ​​mitmevärviline žakaarkangas. Siin on kolm tuhat, et anda teile lühike sissejuhatus!


Ühevärvilised žakaarkangad tuleb žakardikangaste abil kududa žakaarhallidesse kangastesse ning seejärel värvida ja viimistleda. Valmis kangad on puhtalt žakaarmärviga kangad.

Mitmevärvilised žakaarkangad tuleb enne viimistlemist värvida ja seejärel kootud žakaarmardaga. Need kõik on lõngavärvilised žakaarkangad, nii et lõngavärvitud žakaarkangastel on rohkem kui kaks värvi ja kangad Värvid on rikkalikud, stiil on ainulaadne, kanga kolmemõõtmeline tunnetus on tugev ja tekstiili kvaliteet kangas on kõrgem. Puhtast puuvillasest žakaarkangast on kerge kokkutõmbumine, kuid see ei palli ja värvipüsivus on kõrge.

Nendest kahest kangast valmistatud žakaarkangast saab kasutada paljudes kohtades, näiteks keskmise ja kõrgema klassi rõivaste tootmisel ning kodukaunistamise materjalidel, nagu kardinad ja diivanid. Sellist žakaarkangast saab kasutada, kui kodus on kaunistusi. Kui teil on vaja osta žakaarkangast, võite meiega otse ühendust võtta!