Kas bikiinid ja aluspesu on erinevad? Erinevus bikiinid ja aluspesu

- Jan 06, 2021-

Kas bikiinid ja aluspesu on erinevad? Erinevus bikiinid ja aluspesu

 

Kas bikiinid ja aluspesu erinevad? Erinevus bikiinid ja aluspesu, bikiinid ja aluspesu on erinevad. Pesu ja bikinis on erinevad funktsioonid ja erinevad kujundused. Bikini peaks sobima veealuse spordi, mis nõuab veekindel ja elastsus, ja vastupidavus vee ajal vee sport peaks olema väike, nii bikinis on mõeldud olema väga tihe.


Peamine ülesanne aluspesu on kaitsta naiste rinnad, toetada ja kujundada, ja tootmisprotsessi on keerulisem. Samal ajal on mugav kanda ja mitte liiga pingul, nii et see on nahasõbralik, hingav ja hügroskoopne, ja hoiab naha kuivaks kogu aeg.


Bikini ei saa kanda aluspesu, samuti ei saa aluspesu kanda bikiinid. Bikini on üldiselt ainult kulunud ujumine suvel, ja aluspesu on kulunud aastaringselt. Bikini ei saa asendada aluspesu, sest bikinis ei ole hingavuse ja niiskuse imendumist aluspesu. Samamoodi aluspesu ei saa asendada bikinis, sest aluspesu ei ole veekindlus, ja puhas puuvillane aluspesu muutub poolläbipaistev pärast neelavad vett, mis on lihtne põhjustada piinlik stseene.