Kerge ja hingav mõju saavutamiseks

- Apr 05, 2019-

Kerge ja hingav mõju saavutamiseks kasutab jooksvate kingad ja tennised suurel alal võrgusilma kangast; samal ajal korvpalli kingad kinga osa ka kasutab võrgusilma toodete ja mujal kasutavad harva võrgusilma lapiga.

Võrgusilm on eriline Ülemine materjali kasutatakse kingad, mis on kerge ja hingav, nagu jooksujalatsid. Lihtsamalt öeldes, mille pealmine riie on, kuid loomulikult on sport-tõhus. Tavaliselt kasutatakse erilist kiudaineid ja teadusliku ülitugevast küsimuseks. Kootud materjali Ülemine tehtud 3D mold on parim hingavus ja elastsus. Nii et see on lihtne paigaldada, see on nüüd käivitatud NIKE jooksujalatsid, mida ei soovi kingad ja kerged. Lisaks on otstarbekas kasutada erinevaid värvimise erinevate moes ja üksikute stiile. On arusaadav, et igal aastal NIKE kasutab seda sarja fashion trend maha.

On kahte tüüpi võrgusilma materjalid, üks on dünaamiline 3D võrgusilma Lycra spandex-võrgusilma valmistatud 3D tehnoloogia, mis kasutab dünaamilise elastne kiud nagu sisemine boot kinga kate (Leica), mis on tugev venitus elastsust kõik kasutatud venitus suunas. Comfort materjale kasutatakse ka peaaegu kõik kerged jooksujalatsid nagu õhu Hokkuspokkus jõusaali uus element seeria, tuul, liblikas Jet õhulend, Hokkuspokkus puuri ja palju muud.