Kuidas pesta karjad riideid

- Jul 24, 2020-

Kuidas pesta karjad riideid?


1. Flokeeritud riidest rõivaste puhastamisel tuleks need eraldada teistest riietest ja leotamisaeg on ootamatult liiga pikk. Reguleerige küürimisvahendit ja lahust ühtlaselt ning seejärel leotage riideid, vastasel juhul tuhmuvad riided ebaühtlaselt.


2. Suvised riided on enamasti õhukesed ja karvade riiete kortsukindlus pole eriti hea. Parim veetemperatuur pesemiseks on 30–35 kraadi, leotades mõni minut, kuid mitte liiga kaua, ega väändu pärast pesemist välja. , Jahutage ventileeritavas ja jahedas kohas, ärge pleekimise vältimiseks hoidke päikese käes.


3. Neutraliseerimise saavutamiseks on soovitatav kasutada happeid sisaldavaid küürimisvahendeid. See on väga hea, kui kasutate riide flokeerimiseks spetsiaalset pesurit. Teisi suveriideid tuleb pesta ja vahetada sageli (tavaliselt üks kord iga kolme päeva tagant), et higi riietele ei jääks.


4. Enamikul flokeeritud riidest rõivastel on üksikud kraed, mis on kontrastilt õhukesed. Nende pesemisel peaksite vältima tugevat harjamist või hõõrumist. Kui olete päikese käes, asetage keha ja kaelarihm kõverdumise vältimiseks hästi. Riiete kaelust ei tohiks horisontaalselt hõõruda. Pärast pesemist ärge väänake välja ja kuivatage seda otse. Ärge hoidke päikese käes, ärge hoidke seda kõrgel temperatuuril.