Kuidas valida õige jooga riided

- Sep 02, 2020-

Kuidas valida õige jooga riided


Mugav ja loomulik

Jooga riided on endiselt peamiselt mugav, loomulik ja funktsionaalne.

Kuna jooga on palju suurepäraseid liigutusi venitades kogu keha, ja mitte ainult mõne nurga alt, kui sa kannad lahti ja mugav puuvill ja linane riietus, see on väga õhuline ja mugav, kuid mõnikord on see piiratud, sest kangas ei ole elastne. Mõttes. Lisaks, sest meie tegevus, meil võib olla õlad, pea ja jalad, ja kui riided on liiga lahti, tekib piinlik libistades allapoole, jättes kõhu või jalad avatud.

Kandke niiskust punuvaid kangaid. Kuigi see materjal ei ole puhas looduslik materjal, see on üks eelis: pärast higistamist, selle higistamine on parem kui puuvill ja voodipesu, ja see ei jääda keha tõttu märjad riided ja püksid. See võib tekkida ekseem aja jooksul. Enesetunne. Seal on palju liike kangad, mis imavad niiskust ja taht ära higi.

Tekstuur

Bamboo tooraine on uhiuus looduslik kiud. See on looduslik bambusest kiud, mis on valmistatud füüsikaliste ja keemiliste meetodite kombinatsiooniga. Looduslik bambusest tooraine on sisuliselt erinev bambusest viljaliha kiud. Bamboo tooraine kuulub looduslike kiudude ja bambusest viljaliha kiud kuulub keemilise kiu. . Bambusekiudude edukas areng tähistab teise loodusliku kiu sündi, mis vastab riiklikule tööstusarengu poliitikale. Looduslik bambusest kiud on head omadused nagu niiskuse imendumist, hingavus, antibakteriaalne ja antibakteriaalne, deodorization ja UV kaitse.

Stiil on lühike, helde ja puhas. Ärge liiga palju kaunistused (eriti metallist), ansamblid või sõlme oma riided, et vältida kroom keha ja põhjustada tarbetuid kahjustusi. Jäsemed tuleb venitada vabalt ja kogu keha ei tunne vaoshoitud.

Stiil Käerauad top ei tohiks tihedalt seotud. Parem on seda loomulikult avada; püksid peaksid olema elastsed või seotud, sest joogas on mõned varuliigutused ja tihedus võib takistada pükste allalibisemist. Talveriided on peamiselt püksid ja pikad riided. Suvel, lühikesed püksid saab kanda pikkade pükse.

Värvi

Proovige valida värskendav ja elegantne värve. Puhtad värvid on parimad. See võib lõõgastuda oma nägemisnärvid ja rahuneda ennast kiiresti. Ärge laske värvi hüpata ja garish liiga palju, ja proovige mitte kanda värvi, mis teeb sind põnevil, kui praktiseerivad jooga. Jooga instruktorid on kõige parem olla peamiselt valge.

Stiilis

Et rõhutada individuaalsust, saate valida riided India etnilise stiili, mis on lahti ja loomulik, ja on tunne elegantne ja vaba ja lihtne mõistatus, kui kulunud; on ka kaasaegne stiil fitness riided, mis on tihe ja elastne, ja võib tuua ka ilus näitaja. , Üldiselt on asjakohasem harjutada kuuma jooga. Saate valida vastavalt oma eelistustele.

Kogus

Üldiselt kaks või enam komplekti jooga riided tuleks valmistada nii, et saame neid muuta aega, eriti kuuma jooga. Kuid üks asi, mida tuleb mainida, on: iidse jooga praktika: usutakse, et me peaksime alati kandma samu riideid, selle asemel, et pesta, kui harjutada joogat, mis aitab joogapraktikal. Muidugi, see on väga raske meile kaasaegsed inimesed, nii et me ei soovita seda, lihtsalt mõista seda teadmisi.