Kuidas valida spordi aluspesu

- Jan 06, 2021-

Kuidas valida spordi aluspesu?


1. Vaata kujundust õlarihm

Kuna spordi aluspesu on üldiselt kulunud ainult treeningu ajal, stabiilsus õlarihm on väga oluline. Kui õlarihm äkki libiseb ära treeningu ajal, siis muud aspektid on mõttetud. Seetõttu üldiselt hea kvaliteediga spordi aluspesu kujundab tagasi õlarihm arvesse I-kujuline või U-kujuline tugevdada millega mõju. Lisaks õlapaelad on ka projekteeritud laiendatud või topelt õlapaelad, mis ei saa mitte ainult vältida libistades, vaid ka suurendada aluspesu. Tõstke intensiivsust.


2. Vaata materjali kangast

Sport aluspesu peab olema hea hingavus ja higi imendumist, sest me higi palju, kui me kasutada. Seetõttu, hea kvaliteediga sport aluspesu üldiselt kasutab puhtast puuvillast vooder. Selle eelised on mugav ja hingav, tugev vee imendumist, ja ei stimuleeri rinnus. Lisaks, et suurendada elastsust aluspesu, hea spordi aluspesu kasutab ka nailon nagu kangas. , Selle eelised on kerge kaal, hea elastsus ja taastumine.


3. Vaata, kas aluspesu on terasest toetust

Me teame, et enamik aluspesu kanname tavaliselt on underwire kaitse disain, kuid valik spordialuspesu on just vastupidine. Kõige parem on valida selline sport rinnahoidja ilma veljed. Põhjuseks on see, et kui me oleme pidev kasutamise, terasest ring suurendab mõttes vaoshoitud keha, ja isegi mõjutada lõpetamist mõned harjutused, mis mõjutab kvaliteeti ja mõju kasutamise.


4. Vaata suurus aluspesu

Sport aluspesu on teatud tüüpi aluspesu, nii et peate valima suurus, mis sobib teile. Enne ostu spordi aluspesu, see on kõige parem mõõta suurus oma ülemise rinna joonlaud, ja valida vastava spordi aluspesu vastavalt suurus büst. Lisaks on see parim, kui shopping. Lisateavet suurus aluspesu äri, et mitte osta sobimatu aluspesu.