Kuidas osta joogariideid

- Dec 26, 2020-

Kuidas osta joogariideid


Joogat harrastades kandke vabu, mugavaid riideid, et teie keha saaks vabalt liikuda, vältige keha ja hingamise piiranguid, lõdvestaksite keha ja vaimu, tunneksite end hästi ja siseneksite joogaseisundisse kiiremini. Pehme istuv professionaalne joogariietus lainetab keha liikumise painutamist ja elastsus on mõõdukas, mis näitab teie elegantset temperamenti. Riietus on kultuuri ilming ja stiili väljendus. See võimaldab jooga sisemist kvaliteeti kajastada liikumises ja vaikuses.

Turul on üha mitmekesisemaid rõivaid, mis sobivad sportimiseks. Tekstuurid, stiilid, stiilid, värvid ja stiilid on erinevad. Igaüks saab valida oma lemmikriietuse vastavalt oma eelistustele. Jooga on aga sobivusmeetod, mis ühendab leebust, venitusi ja keskendumist. Nii et joogariietes on valiku tegemiseks soovitatav viidata järgmistele punktidele:

tekstuur

Bambusest toorkiud on omamoodi uhiuus looduslik kiud. See on looduslik bambuskiud, mis on valmistatud füüsikaliste ja keemiliste meetodite kombinatsioonil. Looduslik bambusest toorkiud ja bambusmassikiud erinevad sisuliselt. Bambusest toorkiud kuuluvad looduslikesse kiududesse ja bambusmassikiud keemilistesse kiududesse. . Bambuskiu edukas areng tähistab teise loodusliku kiu sündi, mis vastab riiklikule tööstuse arengupoliitikale. Looduslikul bambuskiulil on head omadused nagu niiskuse imendumine, ventilatsioon, antibakteriaalne ja antibakteriaalne toime, deodoriseerimine ja UV-kaitse.

Stiil

Lakooniline, helde ja korralik. Don' riietel pole liiga palju kaunistusi (eriti metalli), paelu või sõlme, et vältida kroomi tekkimist kehal ja tarbetut kahju. Jäsemed peaksid olema vabalt sirutatud ja kogu keha ei tohiks end seotuna tunda.

stiil

Ülaosa mansetid ei tohiks olla tihedalt seotud. Soovitav on avada loomulikult; püksid peaksid olema elastsed või seotud, sest joogas on mõned tagavaraliigutused ja tihedus võib takistada pükste allalibisemist. Talvised riided on peamiselt püksid ja pikad riided. Suvel saab lühikesi pükse kanda pikkade pükstega.

värv

Proovige valida värskendavaid ja elegantseid värve. Parimad on puhtad värvid. See võib teie nägemisnärve lõdvestada ja ennast kiiresti rahustada. Don' ärge laske värvidel liiga palju hüpata ja kaunistada ning proovige mitte kanda värve, mis teid joogat harrastades põnevil on. Parim värv on valge.

stiil

Individuaalsuse esiletõstmiseks võite valida India etnilise stiiliga rõivad, mis on lõdvad ja loomulikud ning kandes elegantsed, vabad ja salapärased; on olemas ka moodne spordiriiete stiil, mis on pingul ja elastne ning võib tuua esile ka ilusa figuuri. , Üldiselt on sobivam harjutada kuuma joogat. Saate valida vastavalt oma eelistustele.

Kogus

Üldiselt tuleks ette valmistada kaks või enam joogariiete komplekti, et saaksime neid õigel ajal muuta, eriti kuuma jooga puhul. Kuid üks asi, mida tuleb mainida, on järgmine: iidse joogapraktika jaoks: arvatakse, et joogat harrastades peaksime pesemise asemel alati kandma samu riideid, mis aitavad joogat praktiseerida. Muidugi on see meie kaasaegsete inimeste jaoks väga keeruline, nii et me ei soovita seda, vaid lihtsalt mõistmiseks.

Lühidalt öeldes laske joogat harrastades oma kehal olla vaba välistest piirangutest, vabalt venitada ning joogariided, mis võivad teile rahu ja lõõgastust tuua, on esimene valik.