Kuidas osta bikiinid

- Jul 30, 2020-

Kuidas osta bikiinid


Ostes saate seda puudutada oma käega või vaadata materjali koostisosa sisutabelit, et näha, kuidas materjal on. Hea ujumistrikoo kangast on pehme ja elastne, kangas on suhteliselt tihe, ja lõigatud on peen. Õmblemine võtab elastne niit, mis ei purune niit tõttu liikumine. Kui proovite, järgige sobivuse ja mugavuse põhimõtet. Kui see on liiga suur, see suurendab keha koormust ja vastupanu ujumise ajal. Kui see on liiga väike, see kergesti põhjustada kägistamise jäsemete ja põhjustada halb verevoolu. Hinna poolest ujumistrikoo spandex sisu üle 18% on suhteliselt kallis, keskklassi need on umbes 200-400 jüaani ja keskel-to-high-end kaubamärgid on umbes 700 jüaani.


1. Kangas ja struktuur


Kõige parem on kasutada elastset kangast spandex sisuga üle 15%, nii et ujumistrikoo võib laieneda ja sõlmida vabalt keha liikumist; ujumine basseinis, pöörama tähelepanu määral kohanemisvõime kangast kloori sisaldus vee bassein, kõige populaarsem kolmemõõtmeline elastsus maailmas Ujumisriided valmistatud kangast sobib kõige paremini kasutamiseks külmas vees või ujumine. Kuna see kangas on rohkem õõnes, see on lihtne säilitada kehatemperatuuri. Proovige osta vähem või üldse mitte imitatsioon nn "imporditud spandex kõrge venitada kangad." Esiteks, spandex sisu riided kangad on üldiselt umbes 15%-20%, ja teine on see, et imitatsioon kangad on väga halb vastupidavus pärast käivitamist tõttu variatsioon nende koostis.


2. Töö ja ohutus


Kuna ujumisriided on sportlik ja praktiline rõivas, see on tugev venitus jõud, nii et see on parem mitte valida stiili rohkem õmblemine. Kui liikumine on suur, on lihtne lõigata joont viilutamine koht. Õmbluste juures on põhilised kolme-nõelaga ja viielõngalised õmblused ning kõige tugevamad on kolme nõela ja kuuelõngalised õmblused. Niidi elastsus peaks olema kooskõlas kanga lõiguga. Kõige parem on valida rannarõivaste seeria plisseeritud read, nii et see on ilus ja on tugevam venivus.


3. Hügieen


Ujumistrikoo

Ujumistrikoo

Pindkiht siidiga kaetud puuvillased supelrõivad on eelised särav ja särav keemiline kiudkangas, ja sisemine kiht on kootud puhtast puuvillast, mis on mitteärritav nahka. See sobib eriti hästi nahaallergiaga inimestele. Ujumisriided jalgevahe tuleks vooderdatud, ujumisriided vooder on pikem eluiga.


4. Turvalisus


Ujumiseks looduslikes jõgedes, merekaldal ja sügavates vetes, peaksite valima ujumisriided, millel on suur kontrast veega. Ohtlike olukordade ga kokkupuutumisel on eesmärk ilmne ja see on mugav esmaabi andmiseks.


5. Keha- ja nahatoon


Lai-rihm V-kaelus ujumisriided sobib neile, kellel on liiga suured rinnad; olkaimeton ujumistrikoo tuleb vältida neile, kellel on liiga väikesed rinnad; ujumistrikoo lame rinnus sobivad dekoratiivsed plisseeritud rinnad; need, kellel on liiga suured puusad võivad soovida valida ultra-lühike ujumisriided; paks talje Neile, kellel puudub liikuv kõver, kokkupandud ujumistrikoo saab korvata defekt, ja mõju on väga hea pärast seljas; jalad on kangekaelne, ja jalad tuleks lõigata kõrge, ja alumine osa on äge nurga gaas; pikad ja õhukesed jalad puudub tunnet sümmeetria, korter püksid Ujumisriided on kindlasti esimene valik.