Kuidas sai žakaarkangast moetööstuse liider?

- Sep 22, 2020-

Kuidas sai žakaarkangast moetööstuse liider?


Žakardiriie on alati olnud luksusdisainerite disainerite lemmik. Tasub mainida, et see maksimeerib kangaste mugavust, modernsust ja kunstilist tunnet. Alustagem GG-l 39-st viimase kahe aasta suurte trendidega ja vaadake žakaarmäära keskset positsiooni rõivatööstuses.


Žakard ja tikandid on Dries Van Noteni kõige esinduslikumad elemendid." Ärge mängige trikke" ;, see on ka trükitud rõivabränd. Dries Van Noten positsioneerib end&punkti; žakaar" ja konkureerib kiiresti paljude GG-dega; mängides trikke" ;. Brändi eristatakse üksteisest ja seda tervitatakse kui GG-d; žakaarmangast kudumisunistuste käsi" siseringi poolt.


Nii nagu kunstnik kasutab lõuendit ja värvi, et kujutada oma südames valitsevaid kummalisi ideid, toimub ka moedisainerite ja kogu maailma dialoog kangaste, rätsepatööde või detailide abil, et edastada oma elust arusaamist, ilu määratlemist ja isegi Minu väärtusi on muutunud vaiksetest käegakatsutavateks.


Aastaid maganud Gucci on konservatiivse ja tahkunud kuvandi elueerinud loovjuhi Alessandro Michele' pastakaga, kuid ärkab järk-järgult kõigi olendite seas. Kui õrn pelargoonium pole veel õitsenud, on see žakaariga graveeritud kroonlehtedesse, mis ei kao kunagi, esitades taas uue hoogsa romantika hooaja, kus retro tunne on sügaval luudes.


Žakardiriie on sügisel ja talvel alati olnud suuremate kaubamärkide kallis. Kuna see erineb trükkimisest, on selle tekstuur ja tekstuur ebaühtlane; visuaalselt on värvil erinevad toonid ning värvid on kaunid ja kihtiderikkad. Kujundusprotsessi käigus muudab disainer sellest ainulaadse kunstiteose.


Žakardiriidest riided on kuulsuste jaoks alati olnud relvaks tähelepanu äratamiseks. Suured tähed on ka blogi kujunduse jaoks endast parima andnud. Žakardiriidest riided on kahtlemata esimene valik. Värv pole mitte ainult uhke, vaid õhutab ka aristokraatlikku temperamenti. Kui soovite sügisel välja näha nagu peatänav, siis arvan, et saan alustada kohe.


Žakaarkangas on valmistatud polüestrist madala venivusega lõngast. Struktuur võtab vastu satiinist kudumise tekstuuri ja on põimitud õhujoa kangastelgedel. Seejärel töödeldakse halli kangast tükeldamise, eelringi ja pehmendamise teel. Kangal on hea õhu läbilaskvus ja tunne. Pehme ja sile ning muud omadused ... Trükitud kangaste puhul pole need sageli võimalikud.


Trükk on lame, selged mustrid ees ja udused mustrid taga. Žakardriidest mustrid on rohkem kolmemõõtmelised, mis suurendab kanga paksust. Saate seda oma kätega puudutada. Lisaks on printimiskulud üldiselt madalad ja mõned kaupmehed valivad kulude survestamiseks madala kvaliteediga pigmendid, mis on väga keskkonnasõbralik.


Kuigi nii tikandil kui ka žakaaril on pesemise ajal pleekimata omadused, hea hingavus ja niiskuse imendumine, kulub tikandil rohkem tööjõudu kui žakaaril ning sellel on kõrge hind ja pikk tootmisaeg. Ehkki käsitsi töötamise asemel on tikkimismasinaid, kaotavad need tikkimise vileda tähenduse ja juhtub, et žakaar korvab selles aspektis esinevad puudused.