Tal on hea elastsus, niiskuse neeldumine, mugav ja soe

- Apr 07, 2019-

Kootud kangad on kangad, mis on ühendatud rullide silmustega ja on mitmesugused kangad. Kootud kangad on hea elastsuse, niiskuse imendumise, mugavuse ja soojusega. Need on laste kandmiseks kõige levinumad kangad. Toorained on peamiselt looduslikud kiud, nagu puuvill ja voodipesu, ning keemilised kiududest kootud kangad, nagu nailon, akrüül ja polüester, on rikkalikult erinevaid ja erinevaid sorte. Välimus on unikaalne. Varem kasutati seda peamiselt aluspesu, T-särgid jms. Tänapäeval on kudumisettevõtete arendamise ja uue viimistlustehnoloogia väljatöötamise käigus oluliselt suurenenud silmkoekangaste kulumiskindlus ja see sobib peaaegu igasuguseid laste rõivaid.

Kardinad, sääsevõrgud, vaibad, paelad ja muud rõivad, elu- ja dekoratiivkangad on samuti laialdaselt kasutusel tööstus-, põllumajandus- ja meditsiinivaldkonnas ning tervishoiu valdkonnas. Näiteks tolmu eemaldamiseks kasutatav filterriie, nafta ja gaasi ülekande kõrgsurvevoolik, kummi- ja plastitööstuse polstriie, õlivoolu poom, ehitusvõrk, põllumajandus- ja kõrvalsaaduste pakendikott, niisutamiseks mõeldud madalsurvevoolik ja väetamine, põllukultuurid Lõika võrgud, võrkude kaitsmine nõlvade, kalavõrkude, kunstlike veresoonte, kunstlike südameklappide, sidemete ja põlvekaitsmete jaoks. Kootud kangaste puuduseks on see, et need on kergesti konksud ja suurust on raske kontrollida.

Kootud kangad on hea venitatavusega ning võivad vähendada õmblusi, voldeid, splaissinguid jne. Teiseks ei ole kootud kangad üldiselt sobivad tagasitõmbamise ja triikimise tehnika kasutamiseks. Selle asemel kasutavad nad ise kanga elastsust või kortsude tehnikat, mis sobib inimese kehakõveraga. Siis muutub kanga paindlikkus suureks mudeli kujundamise aluseks.

1. Intiimseid aluspesu ei saa kuumas vees leotada, et vältida kollaseid higi täpid. 2, pöörata tähelepanu ventilatsioon, et vältida kangast on niiske, et vältida hallituse ja laigud kangas. 3, pesta ja kuiv, sügav, kerge värvi eraldamine, see on parem mitte kokku panna, panna aju pillid, et vältida putukaid. 4, vältida pikaajalist kokkupuudet, et mitte vähendada püsivust ja põhjustada pleekumist, eriti päikese käes.