Karjatamine kangast valik

- Dec 03, 2020-

Karjatamine kangast valik


Flokeerimise kangad võivad tagada parima kvaliteediga flokeerimise tooteid, sest teadmisi, mis on seotud elektrokeemia. Valik kohev, sideaine ja pigment on ka väga oluline.

1 kohev

Nailonkiud ja viskoos on kõige sagedamini kasutatavad viskoosid. Selle tooraine on puit, mis on valmistatud teatud töötlemise teel. Määral polümerisatsiooni on umbes 250-500, ja kristalliline ala kiudon umbes 30%-40%. Sellise suure kristalliseerumise tsooni, kütuse tungimist ei ole eriti hea. Seetõttu on raske saavutada mustust ning vaja on mõningaid erilisi värvimismeetodeid ja kütuseid. Ja kuna madalam polümerisatsiooni, tugevus kiu ei ole nii hea kui nailon. [1]

Nn nailonkiud on polümeermaterjal, mis on ühendatud diamiinuretaani või propionamiidija orgaanilise dihappega amiidi kaudu. See on kõrge tugevus, on väga kulumiskindel, vastupidav, ja on suurem elastsus. Tavaliselt kasutatakse nailon 6 ja nailon 66. Puuduseks nailon 66 on see, et see muutub kollaseks 66 kraadi, muutub kleepuv ja pehme 230 kraadi ja sulatada täielikult 250 kraadi. Puuduseks nailon 6 kraadi on see, et see pehmendab 180 kraadi ja täielikult sulab 215 kraadi.

2Köitja 2

Karjatamiseks valitud liimid on jagatud iseristlevateks liimideks ja ristlinkivateks liimideks.

(1) Iseristlevad liimid sisaldavad molekulis rühmi, mis muudavad molekulaarahelad ise nagu hüdroksümetüül (-CH2-OH), epoksü (-CH-CH2) ja metüülakrüülamiid (CH2=CH-SONHCH2OH) või glütsiidüülmetakrülaat (CH2=C-COOCH2-CH-CH2), mis on seotud kopolümeriseerimisega, avab kahekordse sideme, et osaleda reaktsioonis, kui see on kopolümeriseeritud teiste monomeeridega.

Praegu kantakse neid kahte tüüpi liimid nii karjatamisele kui ka iseületusliimide tõhus säilitusaeg suhteliselt pikk. Kui kasutatakse väikest kogust ristlinkimist, sobib ristluse sügavuse suurendamine paremini karjatamise püsivuse parandamiseks. Diplomaatiliste liimide kasutamisel tuleb esmalt lisada mõned ristsidusained ja katalüsaatorid ning need tuleb kasutada kohe pärast valmistamist, vastasel juhul toimub ristlinkimine toatemperatuuril ja mõjutab nende kasutamist.

Karjatamisliimi valik

(1) Tooted, mida on lihtne kasutada, keskkonnasõbralikud ja inimestele ohutud.

(2) Mõõdukas viskoossus, mis sobib pöörleva ekraani pigistada ilma blokeerides ekraani ja hea keemiline stabiilsus.

(3) Pesemiskindlus, erinevate kangaste liitkindlusindeks.

(4) Kuna liimil on suhteliselt suur liimimisjõud halli lapi ja koheva riidega, on käetunne parem.