Oma algse praktilise funktsiooni ületamine kui ükskõik kostüüm

- Apr 08, 2019-

Bikiinid (bikiinid) Alates ameeriklaste algusest 1946. aasta alguses on see inimvabaduse ja vabanemise sümboliks 20. sajandi modernistliku kultuuri sümbol ning postmodernse ühiskonna poolt postmodernse kultuuri mõistena kiiresti vastu võetud. Moe sümbol. Loomulikult on bikiinid elus tavaliste inimeste jaoks merekeskuses supelrõivaste ja puhkuse jaoks kohustuslikud. Siiski, mis tüüpi bikiinid kannavad, ilmneb endiselt erinevaid kultuurilisi kontseptsioone. Bikiinid on väljaspool teisi riideid ületanud oma algse praktilise funktsiooni ja muutunud kultuurikäsitluste elavaks keeleks.

See on emotsionaalse tähenduse väljendus. Dünaamiline stiil on naiselik elujõulisus ja rõõmsameelsus, näiteks särav suvine päike, näiteks mereranda hüpe, nagu näiteks tuul, mis on lihtne ja loomulik. See teema stiilis bikiinid on värvilised, trükitud elastse kangaga, ruuduline, triibud ja lillejoonised, täis naiselikkust. Konstruktsioonifookus on dekoratiivsetel rihmadel, mis asuvad tasside ja talje liigestes, lisades vedeliku liikumist. Enamikul kapuutrõngastest on rindkere hoidmiseks terasest plaadid. Rippne ribalaius on kitsas ja sellel on integreeritud ja koputatud õlarihm.

Seda tüüpi bikiinid keskenduvad tuleviku mõttele. Selles kasutatud materjalid murdsid julgelt traditsiooni ja futuristlik on täis, ning toodetud materjalid laienevad oluliselt. Selles väikeses maailmas püütakse kasutada paljusid kõrgtehnoloogilisi elemente. Hiina armee tõus on muutunud trendiks tulevikus.