Žakaarriide klassifitseerimine

- Jan 29, 2021-

Žakaarriide klassifitseerimine

1 Labasekoeline: labase koomaga kootud kangast nimetatakse labaseks koonus. See on, lõimelõng ja koelõng on põimitud iga teine lõng (st lõng on 1 üles ja 1 alla). Sellist riiet iseloomustavad paljud põimitud punktid, kindel tekstuur, kriimustus ja sile pind. High-end tikandid kangad on üldiselt tavaline kududa kangad.


2 Twill: Lõime ja koe põimunud kord vähemalt kaks lõnga peale, st 2 üles ja 1 alla või 3 üles ja 1 alla. Lisades lõime ja koe põimimine punkte muuta struktuuri kangast, ühiselt nimetatakse toimikangast. Sellist riiet iseloomustab suhteliselt paks ja tugev tunne kolmemõõtmeline struktuur. Seal on 30 filiaalid, 40 filiaalid, ja 60 filiaalid.


3 Tribute satiin lapiga: lõime lõng ja koelõng on põimunud kord vähemalt kolm lõnga, nii satiin koo muudab kanga tihedus suurem, nii et kangas on paksem. Satiin kootooted on kallimad kui sarnased tavaline koo ja toimse kududa tooted ning kangapind on sile, peen ja läikiv. Tavaline kudumine, toimida ja satiin on kolm peamist viisi kudumine lõime ja kude. Ei ole konkreetset vahet hea ja halb. Igaühel neist on oma omadused. Nende hulgas satiin on kindlasti parim puhtast puuvillast kangast.