Hiina PuuvillatekstiiliTööstuse Assotsiatsioon esmavaliku külastused ja uuringud: lühiajaline turunähtus

- Oct 21, 2020-

Hiina PuuvillatekstiiliTööstuse Assotsiatsioon esmavaliku külastused ja uuringud: lühiajaline turunähtusHiljuti külastas Hiina puuvillatekstiilitööstuse assotsiatsioon mõningaid spinninguettevõtteid Shaoxingis, Hangzhous ja Zhejiangis Jiaxingis, et uurida ja mõista nende tegevust ja turutingimusi.

Seoses turuga: äriühing teatas, et see hakkas pärast augustit paranema ning et müük oli septembris ja oktoobri alguses sujuv, eriti hiljutine kuum müük, ning tarneoli napib. Ettevõtete turuanalüüsi põhjal on hiljutise turuolukorra põhjused järgmised:(1) Tarbimisolukord 11.

(2) Kuna epideemia olukord välismaal ei ole paranenud, on mõned välistellimused naasnud Hiinasse, näiteks Indiast pärit kodutekstiili tellimused.

(3) Alates aasta algusest on tootjad ja vahendajad kogu tööstusahelas teinud kõvasti tööd varude kõrvaldamiseks, võttes põhimõtteliselt kasutusele ostustrateegia, kui lähete, ja kogu tööstusahel on otsas.

(4) Selle aasta külma talve prognoos muudab talverõivaste müügi optimistlikuks.


Eespool nimetatud tegurite kombineerimine, kui kogu tööstusahel on otsas, on nõudlus koondunud, mille tulemuseks on tugev lühiajaline turunõudlus. Selle turulaine jooksul ütlesid ettevõtted, et on raske otsustada, lõpptulemus sõltub turu lõpus oktoobris, kuid üldiselt mitte optimistlik. Toorainehinnad on alates oktoobrist jätkuvalt tõusnud puuvilla ja viskoosi hinnad. Hiljuti on polüester hakanud näitama märke tõusmast. Siiski väidavad ettevõtted üldiselt, et tõusul puudub suurturu toetus ja seda peetakse lühiajaliseks nähtuseks.


Mis puutub ettevõtlustöösse: epideemia mõju tõttu aasta esimesel poolel sulgesid mõned ettevõtted osa oma tootmisvõimsusest. Pärast seda turutingimuste lainet soovivad ettevõtted kiiresti taastada tootmisvõimsust, kuid ei saa töötajaid lühikese aja jooksul värvata. Ettevõtted teatavad üldiselt, et selle aasta värbamisraskusi ei ole leevendatud ning tööhõiveprobleem on endiselt üks tööstuse raskemaid probleeme.


Seoses tehnoloogia uuendamine: Shaoxing ja Hangzhou ettevõtted külastanud on peamiselt diferentseeritud lõngad. Kõik ettevõtted väitsid, et nad annavad turuteabele ja tehnoloogilistele eelistele täieliku mängu, arendavad jõuliselt tootearendust ja -arendust ning võtavad arendussuunana kvaliteetseid diferentseeritud tooteid ja teenuseid. Samal ajal säilitada või asjakohaselt vähendada tootmisvõimsuse ulatust ning teha vastavaid seadmeid ümberehitust ja põhiseadmete ajakohastamist. Seoses tööstuse üleminekuga: mõned külastatud ettevõtted on investeerinud Sichuanisse ja teistesse kohtadesse, et kasutada ära kohalikku elektri- ja tööjõukulusid. Praegu on investeeringutes näha teatavaid tulemusi ning kavas on jätkuvalt suurendada investeeringuid.

Ettevõtte üldaruanne on, et tootmisharu on erinevate sise- ja välistegurite põhjaliku mõju tõttu jõudnud kriitilise ülemineku- ja ajakohastamisperioodini. Ettevõte otsustab üle minna või ise ümber kujundada vastavalt oma olukorrale, et tulla toime suuremate väljakutsetega