Joogariiete põhitutvustus

- Dec 26, 2020-

Joogariiete põhitutvustus

Joogarõivad on MMile kõige olulisemad joogariided. See pole tingimata mungariiete ja -mantlite zen-stiilis riietus. See rõhutab vaimsust ning mõistab mugavat ja emotsionaalset zen-huvi. Seega, kui pealseid valite, pöörate rohkem tähelepanu mõnele väikesele detailile, ei vasta see mitte ainult Zenile, vaid lisab ka teie ilule punkte. Nagu me kõik teame, on joogal suur mõju tervisele ja kaalulangusele, meelitades järjest rohkem hiinlasi liituma.

Lisaks põhijoogateooriate tundmisele peaks joogas osalemise eelduseks olema muidugi ka sobiv ja mugav joogakostüüm. Hea joogariiete komplekt on väga kerge, liikumisi tehes pole peaaegu mingit takistust, saate igasuguseid liigutusi teha nii, nagu soovite.

Joogariiete valimiseks soovitavad paljud jõusaali treenerid tippklassi importi. Mõnes mõttes on tippklassi joogariietus stiili ja kanga poolest halvem kui teiste rahvusvaheliste kaubamärkide rõivad. Tavatarbijate jaoks pole selle tasuvus siiski nii hea kui viimane.

Joogariided on aluspesutooted ja nende tervislikele omadustele tuleks rohkem tähelepanu pöörata. Inimesed higistavad treeningu ajal palju. Kui aluspesu materjal ei ole tegelikult roheline ja tervislik, satuvad pooride avanedes nahka ja kehasse kahjulikud ained. Pikemas perspektiivis tekitab see inimkehale suurt kahju ning hea kvaliteediga joogariided on valmistatud puhtast looduslikust bambuskiust, võimaldades jooga ajal nautida rohelist ja tervislikku tunnet

Joogariiete valik on algajatele kõige elementaarsem varustus. Sageli näeme, et joogaliigutused on pehmemad ja suuremad. Seetõttu ei tohi joogapraktika riietus olla liiga kitsas. Liiga lähedal olev riietus pole tegevuse venitatavuseks hea. Joogariided, mida näeme, on põhimõtteliselt kitsad ja lõdvad. Pealsed on üldiselt tihedamad, kuid püksid on kindlasti lahti. See on liikumise hõlbustamiseks. . Pealsed peavad olema võimelised kandma ainult oma temperamenti ja püksid on peamiselt lahtised ja vabalt kantud.